היוטיובר שמפעיל את ערוץ היוטיוב "PortuguesePai" לא מבין עברית, אך בשבועות האחרונים הוא מגלה עניין רב בשירים חסידיים וצופה בהם יחד עם הקהל בערוץ היוטיוב שלו.

כמו הרבה יוטיוברים אחרים, גם הוא מעלה סרטונים שלו צופה בסרטונים ויראלים תוך שהוא מצלם את תגובותיו אליהם.

לפני כחודש ביקש ממנו אחד מהצופים שלו שיצלם סרטון "תגובה" ללהיט "ירושלים" של להקת "פרחי מיאמי", שהפך ללהיט מחדש לאחר שהלהקה פתחה חשבון טיקטוק מצליח במיוחד, אליו הועלו להיטי הלהקה משנים עברו.

הוא נענה לבקשה וצילם עצמו מאזין לשיר, כשהוא לא מסתיר מצופיו את העובדה שהוא לא מבין את המילים ואף מתקשה מאוד להגות אותן. להפתעתו הרבה, הסרטון זכה לאלפי צפיות בתוך זמן קצר, והפך לסרטון הכי נצפה בערוץ היוטיוב שלו.

מאז הוא העלה עשרות סרטונים כאלה לערוץ היוטיוב שלו, כשכולם עוסקים במוזיקה חסידית ויהודית. הוא מגלה עניין רב ונפעם מהמוזיקה החסידית.

הוא לא מבין עברית וגם לא מתיימר, ומבקש מצופיו לסייע לו עם הבנת השירים. באחד הסרטונים הוא צפה בביצוע של אברהם פריד לשיר "תניא" במהלך הופעה בשנת 2007. הוא שיער כי "תניא" זה שם של בחורה שעליה שר פריד. במהלך קטע אנימציה שמדמה את הכהן הגדול נכנס "להקטיר קטורת לפני ולפנים", הוא אמר כי ייתכן שזאת אותה "תניא" עליה שר פריד.

הצופים שלו קיבלו זאת בחן ובאהבה, והסבירו לו ששירו של פריד מדבר על סיפור שמופיע בתלמוד הבבלי ומדבר על עבודת בית המקדש היהודי.

כשהגיב לביצוע של מוטי שטיינמץ לשיר "אבינו מלכנו" מתוך מופע "צמאה", הוא התעכב על השטריימל לראשו של שטיינמץ ועל הנעליים שהוא נועל. הוא התלהב במיוחד מהקול שלו ומעוצמת הרגש שבשיר שלו. בקטע הניגון הוא תמה האם שטיינמץ אומר מילים או שמדובר בקטע תפילה מיוחד.