אבדיה מול ממפיס הלילה. משחק שיא
אבדיה מול ממפיס הלילה. משחק שיאצילום: רויטרס

עכשיו זה סופי - דני אבדיה חזר ובגדול. אחרי שפתח את העונה טוב ובהמשך נעלם, חזר לאחרונה אבדיה לכושר שיא והלילה (בין ראשון לשני) זה כבר היה נראה דומה לאבדיה המוכר והטוב.

אחרי שהציג יכולת רעה בסדרת משחקי ההפסד של קבוצתו ווישנגטון וויזארדס במהלך חודש אוקטובר האחרון, לאחרונה אבדיה עשה שיפור גדול ביכולת שלו משני צידי הפרקט, בהגנה ובהתקפה והלילה זה כבר היה השיא.

שוב ללא כוכב הקבוצה, בראדלי ביל, הציגה וושינגטון משחק משובח בהגנה ובהתקפה. נקודת המפנה הלילה במשחק מול ממפיס נטולת הכוכבים שלה, הייתה ברבע השלישי אז וושינגטון פתחה בריצת 2:11 שהעלה את ההפרש לדו-ספרתי ומשם ממפיס כבר לא חזרה. זה נגמר עם 92:102 לוושינגטון.

כמו במשחקים האחרונים, גם הלילה לאבדיה היה חלק מרכזי בניצחון של קבוצתו, כאשר הלילה הוא היה הקלע השני בטיבו בוושינגטון אחרי פורזינגיס שסיים עם 25 נקודות.

אבדיה השווה את שיא הנקודות שלו בקריירה עם 21 נקודות ב-34 דקות ועם אחוזים מצוינים: 8 מ-16 מהשדה ו-4 מ-7 מהשלוש, כאשר 15 מהנקודות שלו הושגו כבר במחצית הראשונה. ברבע הרביעי לא הצליח אבדיה לקבוע שיא אישי חדש כשהחטיא שתי זריקות עונשין.

ובכל זאת, וושינגטון ואבדיה מנצחים משחק רביעי ברציפות, ניצחון חשוב נוסף על אחת משתי הקבוצות המובילות של המערב אחרי שעשתה זאת שלשום גם ליוטה ג'אז ונראה כי בקצב הזה פלייאוף זו תהיה משימה בהחלט אפשרית.