נר נשמה
נר נשמהצילום: איסטוק

שדרנית הרדיו, התסריטאית והעיתונאית הדר תדמור הלכה לעולמה בגיל 41 לאחר מאבק במחלת הסרטן.

הדר, בתם של מגיש הרדיו הוותיק רם תדמור ושל הזמרת מיכל תדמור-וול, החלה את דרכה בתקשורת בגלי צה"ל. היא הנחתה משנת 2003 את תוכנית הערב המוזיקלית "סלקט" ברדיוס 100FM.

משנת 2000 ל-2011 שימשה ככתבת כלכלה עולמית בדה מרקר וכתבה למדורים נוספים כמו תיירות וצרכנות.

תדמור השתתפה בכתיבת תסריטים של תכניות וסדרות כמו "היהודים באים", "היום בלילה עם גורי אלפי", "צפוף", "הגרעינים", "סוסי פרא", "מיוזיק מאסטר", "סופר שטותניק", "הצחוקייה", "משפחת כספי", "יפניק" ו"קצרים".

בעמוד הפייסבוק של תוכניתה ברדיו 100FM נכתב: "בלב כואב ובצער עמוק אנו נאלצים לבשר על פטירתה של הדר תדמור האהובה שלנו. הדר את תמיד תהיי האישה הכי טובת לב, מדהימה, אנושית ובעלת שמחת החיים המאירה שפגשנו אי פעם. שדרנית כה מסורה ואדיבה לכל מאזין שעלה לדבר איתך בשני העשורים האחרונים, בתוכנית שהפכה בזכותך למנת האסקפיזם היומית 'סלקט'.

"תודה לך הדר על כל הרגעים והחוויות איתך ולצידך שלעד יהיו חקוקים בזיכרוננו. תנחומינו למשפחת תדמור-דוידוביץ' היקרים. אוהבים אותך, כואבים את אובדנך וכבר מתגעגעים. צוות סלקט ומשפחת רדיוס 100FM".

דוד בן בסט, הבעלים ומנכ"ל רדיוס 100FM, ספד לה: "הדר הייתה ה'אנרג'ייזר' של התחנה, היא תחסר לנו בצחוקה המדבק ובאופטימיות האין סופית שלה. אנחנו כבר מתגעגעים אליה".

השחקן יניב ביטון שיתף את אחד המערכונים שכתבה תדמור ל"היהודים באים" וספד לה בפייסבוק: "הדר המוכשרת כתבה מערכונים אדירים, גם ב'היהודים באים'. מוכשרת, מצחיקה, עם הומור מטונף ובלי חוסר ביטחון עצמי קלאסי".