מסי ורונאלדו
מסי ורונאלדוצילום: רויטרס

שני שחקני הכדורגל אשר מתחרים על התואר השחקן הטוב ביותר בעולם - כריסטיאנו רונאלדו וליאו מסי, נפגשו לצורך צילום תמונה שגורמת להתעניינות וסקרנות ברחבי הרשת.

בתמונה שפורסמה בעמודי האינסטגרם של השניים, הם נראים יושבים ומשחקים שח-מט, אך במקום לוח למשחק, החיילים הוצבו על גבי מזוודה של 'לואי ויטון'.

חדי עין הבחינו כי אותה מזוודה של המותג 'לואי ויטון' כיכבה בשנת 2018 כאשר היא הכילה בתוכה את גביע המונדיאל העולמי ברגעים לפני שהונף על ידי נבחרת צרפת.

את השניים תיעדה צלמת הסלבס האמריקאית אנני ליבוביץ' והערכות הן כי התמונה תשבור את שיא הלייקים באינסטגרם ותעקוף את תמונת הביצה הידועה שנמצאת במקום ראשון עם כ-55 מיליון לייקים.

נכון לעכשיו, בחשבון האינסטגרם של רונאלדו צברה התמונה קצת יותר משלושים מיליון לייקים, בחשבון של מסי צברה התמונה קרוב ל-25 מיליון לייקים.

על פי הערכות, עלות התמונה נאמדת בכ-20 מיליון דולרים. לדוגמה, עבור פרסום פוסט ממומן באינסטגרם גובה רונאלדו 2.5 מיליון דולר ואילו מסי גובה 1.7 מיליון דולר. יצויין כי הצלמת אנני לוקחת סביב ה-70 אלף דולר לתמונה.

באינסטגרם סבורים חלק מהגולשים כי התמונה ערוכה וכי השניים לא הצטלמו יחד, זאת לאחר שבסרטונים שהעלתה 'לואי ויטון' מיום הצילומים, השניים נראה בנפרד ולא ביחד.