ח"כ בועז ביסמוט מהליכוד התארח בעמדת ערוץ 7 בכנסת והביע אופטימיות באשר לסיכומים קרובים לגבי הקמת הממשלה.

"יש לי יסוד להאמין שבימים הקרובים תהיה כאן ממשלה מצויינת וטובה לעם ישראל. לחברים בציונות הדתית אני יכול להגיד ששיתפנו פעולה יחד בארבע השנים הקרובות ואני בטוח שבארבע השנים הבאות נשתף פעולה בהצלחה", אומר ביסמוט.

לדבריו, "אני חושב שהולכת להיות ממשלה מצויינת. אנחנו יוצאים מממשלה רעה שהאידיאולוגיה נזרקה בה לפח. עכשיו האידיאולוגיה חזרה, ומדובר באידיאולוגיה ימנית שמרנית שטובה לעם ישראל. אני אופטימי ובקרוב מאוד נחייך חיוך רחב".

ביסמוט דוחה את הביקורות שהוא שומע על השותפים אבי מעוז ואיתמר בן גביר. "אני מאוד מצטער לראות את הכותרות על השותפות שלנו. לבוא ולהשחיר ציבור שזה עתה בבחירות זכה להישגים, רק כי זה לא מתאים למישהו, זה לא צריך להיות כך".

"לי אין שום בעיה עם השותפים שלנו. ההבדל הגדול בין השותפים שלנו לבין ממשלת השמאל הוא שהשותפים שלנו יוצאים לרחוב עם דגל ישראל ושלהם עם דגל פלסטין. נכון שתפיסת עולמי שונה מזו של אבי מעוז, אבל יש ראש ממשלה שהוא מנצח של התזמורת שנקראת ממשלה ואני חושב שכולם צריכים להירגע והם עוד יופתעו".

הוא גם מבהיר את הדברים שאמר לגבי עלייתו של איתמר בן גביר להר הבית. "הר הבית זה המקום הקדוש ביותר לעם היהודי והוא בריבונות ישראלית. כל אדם זכאי להגיע למקומות הקדושים לו. לכל זמן ועת וזה לא הזמן לכך".