תיעוד השוד של רחלי יפרחללא

אשת העסקים הדתייה רחלי יפרח, עברה אתמול (שני) שוד מזויין, לאחר שהחנתה את רכב המרצדס שלה בחניון ביתה בפתח תקווה.

שני השודדים רעולי הפנים, ארבו לה בחניון ביתה כשהם מצויידים באקדחים ולצידם אופנוע. השניים שדדו ממנה שעון 'ריצ'רד מיל' יוקרתי בשווי מאות אלפי שקלים ושאר תכשיטים יקרי ערך.

הם ריססו אותה בגז מדמיע ואיימו עליה באקדחים שלופים לאחר שנאבקה בהם במשך מספר דקות ומנעה מהם לגנוב תכשיטים נוספים. כוחות משטרה שהוזעקו למקום על ידי שכנים פתחו בחקירת האירוע.

"הלכתי לכיוון מעלית הבניין, ולפתע שני אנשים עם קסדות רצו לכיוון שלי", סיפרה רחלי יפרח לשמעון איפרגן ב'מאקו', "ניסיתי לברוח לכיוון המעלית השנייה אבל הם רדפו אחריי עם אקדחים שלופים וחסמו לי את הדרך".

לדבריה, השודדים ידעו בדיוק מי היא ותיכננו הכל לפרטי פרטים ואף עקבו אחריה: "הם ידעו מי אני וחיכו לי בחניון כדי לשדוד ממני את השעון היקר שלי. אחד מהם צעק לי: 'רחלי תוריד את השעון מהיד', אבל סירבתי בתוקף ונאבקתי בהם במשך דקות ארוכות".

"הם הצמידו לי אקדח לראש ואיימו לירות בי אבל המשכתי להתנגד. צרחתי צרחות אימה אבל אף אחד לא שמע אותי. הם אמרו לי לסתום את הפה וניסו לסתום לי אותו בכוח. אחרי כמה דקות של מאבק אחד מהם הוציא גז פלפל וריסס לי את הפנים. הוא נטרל אותי וחטף לי את השעון מהיד".

עוד סיפרה יפרח: "קרוב שלי שהצלחתי להתקשר אליו ולספר לו את אשר אירע, הזעיק משטרה ולקח לה שעה להגיע לזירת האירוע. באותן דקות השודדים יכלו לחזור ולחסל אותי. התנהלות המשטרה במקרה הזה הייתה שערורייתית. נלחמתי מול שני שודדים חמושים ולקח למשטרת ישראל שעה להגיע לאירוע. זה מטורף. מפחיד להסתובב ברחובות. אני מסתובבת עם תחושה של חוסר ביטחון שהחיים שלי כאזרחית הם הפקר. עברתי חוויה לא נעימה, מקווה שהמשטרה תפעל ותאתר את החשודים במהרה".

ממשטרת ישראל נמסר בתגובה: "בעקבות דיווח במוקד המשטרה אודות האירוע נשלחה ניידת למקום. בהתאם לתנאי הזמן ותעדוף אירועים חריגים הגיעו שוטרים לזירה במהירות האפשרית. עם הגעתם פגשו במודיעים וערכו סריקות אחר חשודים במעשה שנמלטו מהמקום. המשטרה פתחה בחקירה, גבתה עדויות ואספה ממצאים וראיות בשטח במטרה לאתר ולמצות את הדין עם המעורבים".