עידית שלו
עידית שלוצילום: יח"צ

כנס נשי ומרגש להשקת אתגר 'מאירות בעצמנו 2' יתקיים בנר ראשון של חנוכה (18.12) בשידור חי בזום. המנחה הוותיקה ללימוד 'חשיבה הכרתית', עידית שלו, העוסקת בלימודי 'ימימה' מזה למעלה משלושים שנה, מזמינה את ציבור הנשים להצטרף לערב ההשקה ולאתגר המעצים.

"חנוכה הוא הזדמנות מצויינת להוריד את הרגל מהגז", אומרת שלו, "להירגע מהמירוץ המטורף של החיים, להתחיל לחיות בנחת מול עצמנו, מול בן הזוג שלנו ומול הילדים".

אתגר 'מאירות בעצמנו 2' יתקיים במשך כל ימי החנוכה בו כל המשתתפות יצטרפו לקבוצת ווצאפ שקטה, ויקבלו בכל יום מימי החג סרטון קצר ללימוד משותף, לכלים רוחניים ולמלאכה. המשתתפות יוכלו להעלות את 'המלאכות' שלהן לאתר ייחודי, ולהפרות זו את זו ברעיונות ובהצלחות.

"לימודי 'ימימה' הם חלק ממני כבר שנים רבות", אומרת שלו, "אבל אין ספק שחג החנוכה הוא נקודת זמן נדירה - המאפשרת התעמקות של 8 ימים רצופים, לסימון מטרה והגשמתה".

משדר ההשקה יתקיים כאמור בשידור חי, ביום ראשון (18.12) 'נר ראשון של חנוכה' ומתאים ללומדות 'ימימה' ותיקות ומצטרפות חדשות.

הסוד? "היכולת להרפות"

'מאירות בעצמנו 2' יקדם את המשתתפות בו בנושאים שונים כמו השוואה לאחר; קבלה עצמית; הכרת הטוב ועוד. לכל נושא כזה מוקדש סרטון ייחודי המכוון להרפיה, להכלה ולשיפור אמיתי בחיים, שיעמדו כאמור בסימן הרפיה וראיית הטוב.

"בערב הראשון נסביר מעט על שיטת 'ימימה'", אומרת שלו, "כך שהאתגר מתאים גם למי שלא מכירה את המושגים, נסביר כמובן מהי 'כתיבת מלאכות', כמה חשוב להרפות מהריצה היומיומית, ומה אנחנו צריכות לזכור לפני היציאה לדרך. מדובר באתגר שמסוגל לפתוח לנו את העיניים כדי לראות בכמה טוב אנחנו מוקפות".

להצטרפות לאתגר 'מאירות בעצמנו 2' עם עידית שלו ללא עלות - הרשמי כעת >>