גל גדות
גל גדותצילום: רויטרס

הרקורד של השחקנית הישראלית גל גדות עמוס למדי, רק לא מזמן יצאו הסרטים 'הודעה אדומה' ו'מוות על הנילוס' בכיכובה, אך אין ספק שהיהלום שבכתר של השחקנית המצליחה הוא תפקידה כגיבורת על - וונדר וומן.

גדות נכנסה לנעליה של הגיבורה כבר ארבעה פעמים. פעמיים בסרטים של וונדר וומן עצמה שהאחרון שבהם יצא בשנת 2020, ועוד פעמיים בסרטים אחרים מהיקום הקולנועי של D.C. :'באטמן נגד סופרמן' ו'ליגת הצדק'.

לפני מספר חודשים, בעקבות איחוד של תאגיד התקשורת וורנר מדיה, שחברת D.C. נמצאת בבעלותו, עם חברת דיסקברי, הרשת רחשה משמועות שהתפקיד הנחשק עלול בקרוב להילקח מגדות. כדי להפריך את השמועות בחרה גדות במהלך ראיון טלפוני למגזין פורבס לצרף לשיחה גם את במאית סרטי וונדר וומן פאטי ג'נקינס.

השניים סיפרו כי הן כבר עובדות ביחד על הסרט הבא ושהן לא יכולות לחכות שהוא יצא. גדות הוסיפה וסיפרה כי הם כבר בשלבי עבודה על התסריט, ושאין מה לדאוג כי "כל הגלגלים פועלים ומסתובבים, ואני סופר, סופר נרגשת מהמעריצים שיבואו לצפות בוונדר וומן 3 אחרי שיצא".

היום מתברר שלא הכל ורוד כפי שגדות ניסתה להציג, שכן התסריט, עליו היא כאמור עבדה עם ג'נקינס, נדחה על ידי המנהלים החדשים של אולפני DC - ג'יימס גאן ופיטר ספרן.

השניים הודיעו כי התסריט "איננו מתאים" ושלחו את ג'נקינס לכתוב אחד חדש לחלוטין - הצעה שספק אם היא תבחר לקבל. במידה והיא תבחר לעזוב את הפרויקט וילוהק במאי ותסריטאי אחר במקומה, ייתכן שגם שאלת ליהוקה של השחקנית הראשית תיפתח מחדש

ובטיימינג מפתיע, בדיוק יום לפני ההכרזה של גאן וספרן, שיתפה גל גדות את עוקביה בכמה היא אסירת תודה שזכתה לשחק את וונדר וומן וכמה היא כבר מחכה לחלוק איתם את הסרט הבא. האם זה היה תזמון מקרי או ציוץ מתוכנן? רמיזה לבוסים? הודעת פרידה? לגדות הפתרונים.