כנס נשים
כנס נשיםננה שצקי

השבוע התקיים כנס "מאמנות מאירות" של בוגרות המכללה לאימון בגישה טיפולית. טל שמידט, מנהלת המכללה, ומי שהנחתה את הערב מספרת בהתרגשות.

"בערב הזה נתנו את הבמה לתלמידות של בית הספר. כל אחת מהתלמידות הציגה את החלום שלה בצורה הייחודית שלה. האוירה הייתה של חשמל באוויר, הרגשה של לידה, נשים שהגיעו לעשות דברים שהם רק חלמו עליהם. אחת הנשים אמרה לי בכנס: "שהגעתי ללימודים אפילו לא העזתי להגיד בפה לכולם שזה מה שאני רוצה לעשות בחיים, ועכשיו אני פה ועושה את זה בפועל". היה מדהים לראות איך לכל הנשים יש שפה משותפת, שפה של כלים מעשיים להתמודדות וצמיחה בחיים".

גם הנשים בכנס לא חסכו בתודות ופרגנו לטל מכל הלב. אחת מהן סיפרה: "אתמול חווינו ערב של גאולה, גאולה של נשים פורצות דרך, גאולה ממחסומים ומפחדים שמנעו מהן לפרוץ ולהאיר את האור האלוקי שבתוכן. אנחנו, הנשים שלומדות אצל טל, זכינו לגאולה פרטית שלנו, להוציא את הכוחות שלנו מכח אל הפועל!".

מאות נשים מספרות שהכלים שטל מלמדת בפלטפורמת השונות גרמו להם לשנות את חייהם, ממסלול של הישרדות למסלול של צמיחה והתפתחות אישית.

בשבועיים הקרובים טל פותחת את השערים ומזמינה כל אישה הרוצה ומוכנה לעבור תהליך פנימי משמעותי בשביל להוציא את הטוב שלה מהכח אל הפועל, להצטרף לחבורת מאות הנשים שכבר יצאו למסע של החיים שלהם להתחבר פנימה.

ב"אתגר להכשרת מאמנות" כלים פרקטיים לחיים, צעד אחר צעד, להתחבר פנימה ללב שלך ולעבור מסע פנימי מצמיח.

את מוזמנת לפרגן לעצמך באתגר שיכיר לך את הצדדים הכי יפים שלך, ההרשמה לאתגר כאן>>

עם סיום האתגר ולקראת פתיחת המחזור השישי במכללה לאימון בגישה טיפולית, יתקיים בעוד כשבועיים ביום רביעי ד' טבת (28.12) בירושלים כנס ענק עם הרבנית ימימה מזרחי וטל שמידט, שתשתף בכלים מעולם האימון הטיפולי, ותלווה את המשתתפות בתהליך האישי שלהם.

אם עולם הנפש מדבר אלייך, הכנס המתקרב הולך להיות זמן מצוין לעצור את שטף החיים, ולאפשר לעצמך להתחבר פנימה, להכיר תורה שנוגעת בנפש, נותנת מקום להיות את, להרגיש, לכאוב ומשם גם לצמוח ולחלום.

ההרשמה לכנס בעיצומה, מספר המקומות מוגבל, זה הזמן להירשם לכנס! ההרשמה כאן>>