השבוע קיימה המאמנת טל שמידט מפגש בונוס לתלמידות קורס 'מאמנת מוארת'.

באירוע נכחו תלמידות מכל חמשת מחזורי האימון, בנות משפחה וחברות. מטרת המפגש הייתה לתת במה לתלמידות להאיר את האור שלהן החוצה.

רחלי ישי, היום זמרת ויוצרת, סיפרה בסוף ההופעה המרגשת שלה על ההחלטה לעבור את התוכנית הכשרת מאמנות: "לפני התוכנית לא העזתי להגיד לעצמי - זה החלום והשליחות שלי. והיום? אני כאן, לפני כולכן, וזה רק בזכות זה שנולדתי מחדש בלימודים".

גם סיון מנדולואי סיפרה על ההחלטה ללמוד בתוכנית הכשרת מאמנות: "קיבלתי כאן במה ואימון שלא קיבלתי בשום מקום, היחס אחד על אחד זה מה שגרם לי להגיע לכאן, ולצאת לעולם".

להרשמה לכנס הנשים הענק של טל שמידט והרבנית ימימה מזרחי ב-28/12 בירושלים לחצו כאן

המשתתפות דיברו על התהליך שעברו, וכל המשתתפות נו התרגשו מאוד.

"אף פעם לא חלמתי להעיז לעמוד מול קהל, להעביר סדנאות. הרגשתי שאני לא טובה מספיק, והיום עשיתי את זה בענק, וקיבלתי פידבקים שיתנו לי כח לתקופה ארוכה", סיפרה עוד אחת מהתלמידות שהופיעה מול כולם.

במהלך הערב, התלמידות עלו לבמה במסגרת 'מאמנת מוארת'.

"אחרי שהערב הייתי על הבמה אני מרגישה שנולדתי מחדש, ואני מרגישה וואו", סיפרה אחת המשתתפות, "את כל זה אני עושה כי נגעתי בנקודת השליחות שלי, טל האמינה בי והעזתי להוציא מזוודה שהכנתי לרגע הזה לפני 9 שנים- יצאתי הערב לעשות את זה לכבוד ה' יתברך"

"כל מה שאנחנו עושות זה לכבוד ה' יתברך", הסבירה טל שמידט, "הכל חלק מעבודת ה'. תדעו לכם שזה לא סתם לימודים - זה מסע פנימי עמוק - ואלוקי. משפט שאני שומעת המון - זה שהקשר עם השם משתנה, ונהיה חם ואוהב ומחובר הרבה יותר".

"חזרתי הביתה עם ארגזים של כח להמשיך ולגעת בעומק הנשמות של עם ישראל", הוסיפה שמידט, "שוב ושוב בכיתי בהופעות של הבנות- כי הבנתי את גודל התפקיד שיש לי על הכתפיים, בסיום הערב הבנות מעצמן העבירו דף התחייבות לעצמן להופיע במאמנת מוארת- כצעד של אימון והתחייבות מול עצמן להאיר את האור שלהן בעולם".

בעוד כשבועיים ביום רביעי ד' טבת (28.12) בירושלים יתקיים כנס ענק עם הרבנית ימימה מזרחי וטל שמידט, שתשתף בכלים מעולם האימון הטיפולי, ותלווה את המשתתפות בתהליך האישי שלהם.

אם עולם הנפש מדבר אלייך, הכנס המתקרב הולך להיות זמן מצוין לעצור את שטף החיים, ולאפשר לעצמך להתחבר פנימה, להכיר תורה שנוגעת בנפש, נותנת מקום להיות את, להרגיש, לכאוב ומשם גם לצמוח ולחלום.

ההרשמה לכנס בעיצומה, מספר המקומות מוגבל, זה הזמן להירשם לכנס! ההרשמה כאן>>