חנוכיה
חנוכיהצילום: ISTOCK

שעות ספורות לפני הדלקת נר ראשון של חנוכה מפתיעים בועד הרבנים עם מיזם הוקרה מרגש המעביר את המסר: 'כל השנה אתם עוזרים לנו להאיר, עכשיו הזמן שלנו להחזיר!'

במסגרת המיזם, יוכלו כולם ללא יוצא מן הכלל, להעביר את שמם לתפילה אצל גדולי ישראל ולראות למחרת תיעוד ממעמד הדלקת נרות החנוכה.

בוועד הרבנים עמלו קשות על הפרויקט והם מציינים בסיפוק: "כל יום מימי החנוכה, יקדיש עבורכם אחד מגדולי ישראל, דקות ארוכות של תפילה על יד הנרות. שם מול שלהבת טהורה, עתיקת יומין, הטומנת בחובה את סוד הנצח של עם ישראל, הוא יזכיר את השם שלכם לתפילה וישועה בכל העניינים!"

להעברת השם לתפילה הקליקו כאן>>>

אבל רגע לפני שאתם פותחים את הלב ומכניסים את היד לכיס, הם מפתיעים: "הפעם רק אתם! בלי התניה של אילו ואז, בלי הוראת קבע והתחייבויות! ככה, פשוט יותר מאי פעם. תכניסו את השם שלכם לתפילה, אם תרצו, תוכלו לפרט גם בקשה אישית, ומחר, תוכלו לראות את גדול ישראל מתפלל על השמות שנשלחו, בקליפ מיוחד שנסריט עבורכם בזמן ההדלקה.

עוד מעט תשקע השמש ויזרח האור הגדול של חנוכה, אור של תקווה, ניסים וישועות לכל עם ישראל! בואו יחד, בידיים ריקות ולב מלא ציפייה, הגיע הזמן שלנו להעניק לכם חזרה!", הם מזמינים.

לצפייה בקליפ המרגש הקליקו כאן>>>