טל שמידט
טל שמידטערוץ 7

זו הפעם השביעית שאתגר הכשרת המאמנות של טל שמידט עולה לאוויר. 5 סרטונים קצרים וממוקדים של טל מלווים את הנשים הרבות שבחרו לתת לעצמן את המקום.

טל מתארת: "החפץ חיים פירש: "סרנו ממצותיך ולא שווה לנו" - למה סרנו ממצותיך, כי לא היינו שווים בעינינו! ראיתי מנסיון, עם מאות נשים שליוויתי בחיים שלי, שלמדו איך לספור את הטוב שלהן, יום אחרי יום - והגיעו למהפך בחיים שלהם: הם התחילו לאהוב את עצמן, באמת. כשאישה אוהבת את עצמה, היא יכולה גם להכיל את כל האהבה שהיא מקבלת מהמשפחה ומהסביבה".

ואכן, השבוע, כחלק מהמשימה השניה בעתגר הכשרת המאמנות של טל, מאות נשים כבר עצרו את שטף החיים שלהן, סופרות את הטוב שהם מלאות בו מדי יום, לומדות איך לאהוב את עצמן. נפגשות עם החלומות שלהם שעד היום גנזו עמוק במגירות הנפש, ומתכוננות לשינוי מהותי בחיים שלהם.

השבוע, בסרטון האתגר שנשלח למאות הנרשמות, טל מספרת: "פגשתי המון נשים, בנות שבעים פלוס, שחיות בכאב. כאב גדול על 50 שנה שהם חיו מתוך ריחוק מעצמן, בצורת חיים הישרדותית, שבסופו של דבר השאירה אותן מרוקנות. בשביל זה יצרתי את האתגר הזה, 5 סרטונים קצרים וממוקדים, שנותנים לכל אישה כלים פשוטים ומעשיים להתבונן פנימה, ולבחור. לבחור אם היא רוצה לעשות תהליך ולעלות על מסלול החיים שלה באמת, או פשוט להמשיך על מסלול ההישרדות היומיומי שלה"

אתגר הכשרת המאמנות של טל עולה לאוויר כבר בפעם השביעית, כך שאת מוזמנת להצטרף לאלפי נשים שכבר צפו בו, יישמו את הנלמד, ויצאו למסע פנימי של חיבור לעצמן.

האתגר בנוי מ 5 סרטונים ממוקדים וערוכים של טל, וניתן עדיין להצטרף אליו, כאן >>>

האתגר הינו טעימונת קטנה מתוך 57 הכלים הנלמדים במכללה לאימון בגישה טיפולית של טל שמידט.

מי שעולם הטיפול והאימון קרוב לליבה, כדאי לה להתכונן:

בעוד כשבועיים, טל משיקה כנס בוטיק גדול בירושלים, יחד עם הרבנית ימימה מזרחי.

בכנס טל תיתן 3 כלים מדהימים להתפתחות אישית שעזרו למאות הנשים, בוגרות המכללה, לעשות שינוי משמעותי בחייהן, ולעלות על מסלול של בחירה וצמיחה.

מספר המקומות בכנס מוגבל, שמרו לעצמכן מקום עכשיו. ההרשמה כאן>>>