כנס הנשים הגדול של בית הספר לאימון בגישה טיפולית יתקיים מחר וההכנות וההתרגשות כבר בשיאן, ואף על פי כן מצאנו את הזמן לשוחח עם טל שמידט, מנהלת בית הספר ומארגנת הכנס.

תני לנו 'ספוילר', מה את מתכנת לנשים שמגיעות לכנס?

"אין שינוי בלי זיהוי - אין אפשרות לעשות שינוי מבורך בחיים בלי לזהות מדויק את המקום שלנו בנקודת ההווה. זה הכלי הראשון שנלמד לזהות את המקום שלנו בהווה אל מול הרצונות הפנימים שלנו.

"מתוך כך נמשיך לתרגיל 'צומת דרכים' לראות בעיניים שלנו את המשמעות של הבחירה וחוסר הבחירה שלנו בנקודה זו של חיינו נמשיך להיכנס פנימה לגעת בפחדים ובקולות שמחלישים אותנו ונלמד איך להתמודד איתם בצורה בוגרת ומצמיחה. על זה ועוד אנחנו הולכות לעבוד ביחד בכנס המדהים שהולך להתקיים מחר".

ספרי על הדינמיקה שיש בכנס של כל כך הרבה נשים?

"זה חשמל! כבר בוויבנרים שלי יש חשמל באוויר, ובכנס פרונטלי זה פי כמה. תחשבי על הרגעים בחיים שהרגשת שהצלחת להתחבר פנימה לגעת ולראות משהו פנימי באישיות שלך - זה מוליד אנרגיה של 'חשמל', כשמאות נשים עוברות תהליך ורגעים כאלו ביחד - אין מילים שיכולות לתאר את החוויה הזו!

זה מתחיל בכך שכל אישה מרגישה 'אני בסדר, אני לא לבד בכאב ובקושי שלי' יש עוד מאות נשים שחוות חוויות דומות לשלי. הדבר השני הוא האמונה והראיה הברורה שיש לי דרך לצאת מהמקומות הכואבים שקשים לי לפרוח ולצמוח ולהגשים את החלומות שלי, ביחד עם מאות הנשים שהולכות להיות איתי בכנס מחר בירושלים.

באיזשהו מקום, 2 הנקודות הללו, הם טעימה ממה שאני מלמדת בבית הספר "אימון בגישה טיפולית" לגעת בכאב בצורה טיפולית, אך באופן שמוביל לידי תנועה וצמיחה באמצעות כלים מעולם האימון - זה שילוב שהוכיח את עצמו אצל מאות נשים".

שמעתי שגם הרבנית ימימה מגיעה לכנס?

"כן. הרבנית ימימה היא עצמה מגלמת את החיבור שבין התורה לנפש, וזו בדיוק הסיבה שהחיבור אליה הוא כל כך טבעי. כל הלימודים בבית הספר לאימון בגישה טיפולית מתבססים על מאות מקורות מהתורה, תורת חיים. הכניסה פנימה לתוך הנפש שלנו דרך התורה - זה מה שקורה בלימודים וזה מה שקורה

זו הפקה סופר גדולה, כי אני רוצה שכל אשה שמגיעה לכנס תרגיש מלכה. כי בעיני עצם זה שאישה מגיעה יוצאת מהבית שלה ומגיעה לכנס כדי לתת לעצמה - זה דבר לא מובן מאליו, ורק על זה מגיע לכל אישה שמגיעה להרגיש כמו מלכה".

הכנס יתקיים מחר, ביום רביעי הקרוב, במרכז יד שרה שדרות הרצל 124 ירושלים, בשעה 9:30.

נשארו מקומות ספורים אחרונים, זה הזמן להירשם לכנס. זה הזמן שלך לעצור, כדי להתקדם, להיות את.