נוסבאום ורנד בשערי צדק
נוסבאום ורנד בשערי צדקצילום: דוברות שערי צדק

מסיבת חנוכה מרגשת נערכה על ידי עמותת תקוה ומרפא במחלקת דיאליזה ילדים בבית החולים שערי צדק עם איש הטלוויזיה והעיתונאי משה נוסבאום שאובחן עם ALS, הזמר שולי רנד, מנכ"ל המרכז הרפואי פרופ׳ עופר מרין ומנהל המחלקה פרופ׳ יעקב פרישברג.

עמותת תקווה ומרפא מלווה את ילדי המחלקה בשילוב ידיים עם הצוות הרפואי זה למעלה מעשור. שולי רנד ליווה בשירה את ההדלקה והרקיד את הצוותים ואת המטופלים.

"כשנכנסתי למחלקה אמרו לי שזה כבוד גדול לארח אותי פה ואני אומר שאתם עושים לי כבוד גדול בכך שהזמנתם אותי לכאן. אתם נותנים לי המון כוחות להמשיך'', אמר נוסבאום. ''כשפגשתי את יחיא בן 15 שמטופל כל חייו במחלקה בשערי צדק הוא הסתכל עליי ושאל אותי ׳מה זה מחלה קטנה היא תעצור לנו את החיים?'. יחייא, אתה וכל המחלקה פה מזכירים לי שאפשר לעשות הכל בחיים אם רק רוצים. אני מודה לכם שהזמנתם אותי לפה".

פרופ׳ מרין הוסיף, "אנחנו פה בשערי צדק מרגישים ביתר שאת את האור הגדול שמופץ בימים אלה על ידי אלפי מתנדבים שמגיעים לשמח מטופלים ולסייע להם. הפעילות הענפה של עמותת תקווה ומרפא ובפרט במחלקות הדיאליזה מבורכת אני מודה למשה, לשולי ולמתנדבים שיחד עם הצוותים מסייעים בהתמודדות ובניצחון הרוח על אתגרי הגוף".