אייל ברקוביץ'. עומד מאחורי המהלך
אייל ברקוביץ'. עומד מאחורי המהלךצילום: פלאש 90

רק בקיץ הקודם הודיע ניר ברקוביץ' על התפטרותו מאימון סקציה נס ציונה אותה העלה לליגת העל בכדורגל כשזה רצה לעבור לאמן את הפועל חדרה. אחרי פחות משבוע חזר בו ברקוביץ' וחזר לאמן את הקבוצה אותה העלה לליגה הבכירה.

היום (רביעי) יממה אחרי התפטרותו של מנחם קורצקי מאימון עירוני קריית שמונה איתה ניצח במשחק אחד, בפתיחת העונה את נס ציונה של ברקוביץ', הודיע ברקוביץ' על התפטרותו בשנית מאימון נס ציונה, כששוב הוא נוטש אותה לטובת מעבר לקבוצה בכירה יותר על הנייר, הפעם אותה קריית שמונה מולה סיים בתיקו דרמטי במחזור הליגה האחרון.

בנס ציונה קיבלו בהלם את ההודעה על התפטרותו של ברקוביץ' שהפך בכך למאמן השביעי העונה בליגת העל בכדורגל שעוזב את קבוצתו ובהודעה מטעמם נכתב: "לפני דקות אחדות הודיע מאמן הקבוצה, ניר ברקוביץ למנכ"ל המועדון, רועי אנקווה על התפטרותו מהמועדון. אנו מאחלים לניר הצלחה בהמשך הדרך. בשעה זו נעשים מאמצים להביא את המאמן המתאים ביותר על מנת לעמוד במטרות המועדון".

המעבר של ברקוביץ' לקריית שמונה עוררה תמיהה גדולה כאשר בעבר הבעלים של קריית שמונה איש העסקים איזי שרצקי פיטר את לא אחר מאשר ברק בכר כשגילה כי הוא מעוניין לעבור לאמן את הפועל באר שבע בזמן שהיה מאמן קריית שמונה כשמדובר במהלך לא הגון ולא ספורטיבי.

מי שפעל מאחורי הקלעים למינויו של ברקוביץ' למאמן קריית שמונה הוא לא אחר מאשר אחיו, שחקן העבר והפרשן אייל ברקוביץ'.

עבור ברקוביץ' הצעיר בן ה-40 תהיה זו קבוצתו השביעית בקריירת האימון שלו ולא תהיה זו הפתעה אם גם ממנה יתפטר או יפוטר במהלך העונה הקרובה.