טל שמידט
טל שמידטצילום: אורטל שרביט

ימים ספורים לקראת הכנס הגדול של בית הספר לאימון בגישה טיפולית של טל שמידט בהשתתפות הרבנית ימימה מזרחי, ההכנות והתרגשות בשיא.

בית הספר לאימון בגישה טיפולית נפתח לפני כשנה על ידי טל שמידט, וחווה הצלחה מיוחדת. בתוך שנה נפתחו חמישה מחזורים בהן למדו נשים.

רובן הגדול הגיע כדי להיות מאמנות של עצמן, לחיים טובים ומספקים יותר, לפתוח חסימות מהעבר ולהגשים חלומות לעתיד.

כ-30% מהתלמידות לוקחות את האימון צעד קדימה, והופכות בעצמן למאמנות שיודעות לסייע לנשים לעבור תהליכים פנימיים ופרקטיים כמו שהן בעצמן עברו בבית הספר של טל.

הכנס המרכזי בירושלים

השבוע ביום רביעי יתקיים כנס גדול במרכז יד שרה שדרות הרצל 124 ירושלים, בכנס יעברו המשתתפות סשן של אימון בגישה טיפולית, ויקבלו כלים מעשיים שילוו אותן בחייהם הלאה. הרבנית ימימה מזרחי, גם היא תהיה בכנס ותדבר על הקשר העמוק שבין התורה לריפוי הנפש וכח הבחירה להיות את באמת.

טל שמידט, מארגנת הכנס ומנהלת בית הספר לאימון בגישה טיפולית מספרת: "זה הולך להיות כנס שייתן לכל אחת מהמשתתפות כלים מעשיים להיות מה שהן צריכות ורוצות להיות, להביא לידי ביטוי 100% מהנשמה שלהן".

מה הולך להיות בכנס?

טל שמידט, משתפת בלו"ז המלא וגדוש של הכנס הקרוב בירושלים:

9:30 - נפגשות על קפה ועוגה לרגע של נחת לקראת ההמראה…

10:00 - סשן ראשון שמעבירה טל שמידט: 3 כלים עוצמתיים לשינוי בחיים שלנו. מנקודת הזיהוי מי אנחנו ולאן פנינו מועדות, בחירה לבחור בחיים שלנו, והתמודדות עם חסימות שתוקעות אותנו בדרך.

טעימה מתוקה מבית הספר לאימון בגישה טיפולית, שיניע בך תנועה חיובית חדשה ומצמיחה!

11:15 - הפסקה, מרווח נשימה לעיכול, התכוננות למפגש השני.

11:30 - אימון בלייב, שינוי אישי ברבדים העמוקים של הנפש, הפרדת שדות ובחירה שלי מול רצונות של דמויות נוספות במעגלי חיי - כלים פרקטיים היישר מהקליניקה ובית הספר לאימון טיפולי.

12:15 - הרבנית ימימה מזרחי נותנת משלה: "להיות אשה בוחרת". המפגש בין התורה לבין הנפש שלנו בצורה שנותנת ריפוי ותקווה לשינוי לטובה.

13:30 - ארוחת צהרים מפנקת! (בכשרות הרב לנדא) ושיחת חברות.

14:30 - "השליחות שלך" - להיות המאמנת של עצמך ושל אחרים ולאחריו פאנל עם תלמידות בוגרות

16:00 - סיכום יום "על במת חייך" - סיום מרגש ליום עוצמתי!

16:30 - ראיונות ובדיקת התאמה לקורס השישי והשביעי של התוכנית הכשרת מאמנות.

שימו לב! מספר המקומות בכנס מוגבל! זה הזמן לתפוס מקום ולהירשם לכנס משנה חיים לטובה >>>