הורים רבים יעידו כי התקופה האחרונה היא מהמאתגרות שידעה כלכלת המשפחה. עליות מחירים בכל תחומי החיים, אשר מובילות להוצאות כבדות ולפעמים אף לוויתורים לא פשוטים.

מי שנפגעים מכך לא פעם הם ילדינו, שבעקבות ויתורים אלו נאלצים לעיתים לוותר על השתתפות בחוג או בפעילויות חברתיות שהיו חפצים בהם.

תנועת הנוער אריאל, המונה למעלה מ 15,000 חניכים ב-164 סניפים ברחבי ישראל, החליטה לקחת את הנושא ברצינות ומשיקה מיזם חדשני וייחודי, אשר יקל על הורי החניכים עם תשלום נוח יותר למשק הבית.

המיזם נולד מתוך רצון שאף חניך לא יוותר על השתתפות בפעילויות החינוכית החברתיות השונות שהתנועה יוזמת ומפעילה במהלך השנה, הכוללים בשיאם את המסעות ומחנה הקיץ.

"תנועת אריאל מחנכת לחיים בגדלות ושלמות. שהמעטפת החינוכית תורנית תהיה בצורה גדולה, שהכשרת צוותי ההנהגה בסניפים תהיה ברמה הגבוהה ביותר, כך גם מערך הליווי של הקומונרים והקומונריות וכל יתר הפעילות התנועתית במסעות ובמחנה. אנחנו רוצים שגם החניכים שלנו יהיו כאלו במאה אחוז ויצאו לכל הפעילויות בצורה מלאה. מטרת התוכנית שאנחנו משיקים הערב היא לאפשר מסלול הרשמה אידיאלי עבור ההורים, נוח, זול ומשתלם כזה שידרבן את כלל החניכים לצאת לכל הפעילות התנועתית בצורה מלאה", אומר דביר עמיאור, מזכ"ל התנועה.

עמיאור מוסיף, "אנו נמצאים בתקופה מאתגרת מבחינה כלכלית, עליית מחירים דרסטית במיוחד בתחומים שנוגעים להוצאות התנועה, הוצאות של תחבורה, אוכל ועלויות אירוח שזינקו במעל ל-20 אחוזים. למרות זאת, אנו עושים מאמץ לספוג את עליית המחירים זו ולאפשר לכל ההורים לרשום את ילדיהם למפעלי התנועה. המיזם החדש אותו נשיק הערב, יהיה בשורה אמתית שאנחנו בטוחים שיתרום לחיזוק המעורבות והחיבור של החניכים לתנועה ולחיזוק הסניפים".

המיזם החדש יושק הרב (רביעי), בשעה 20:00, וישודר בשידור חי בערוץ 7.

לצפייה בשידור חי לחצו כאן

יש לכם שאלות על המיזם? שלחו הודעת וואטסאפ ונענה עליה במשדר