עידן עמדי
עידן עמדיצילום: משה נחמוביץ

יש הרבה דיונים בנוגע למשמעות של אלבום בעולם המוזיקה היום, הרבה אנשים אומרים שאין טעם לארוז את כל השירים יחד, שאנחנו חיים בעולם מהיר של סינגלים ורעשים. ובכל זאת, עידן עדמי בחר להוציא אתמול אלבום חדש - מספר חמש.

"שירים ומילים הם סיפור", הסביר עמדי, "וכשאתה כותב אותם בעצמך הם מתארים את סיפור חייך בתקופת זמן מדהימה ועולה על כל דמיון".

"אתם מכירים כבר את כל השירים באלבום החמישי שלי - 'זוכר כמעט הכל', הכרתם אותם בהדרגה, ואני כתבתי בהתאם לשינויים והגלים בחיי ומסביבי".

"כשיצא השיר הראשון ׳מה את מרגישה׳ גרתי על יד הים, עוד לא הייתי אבא, העולם עוד נע באופטימיות ובאדישות לפני שהגיעה הקורונה וטילטלה אותנו ואפילו השיח החברתי פוליטי היה איכשהו מחובר למציאות
ארבע שנים של כתיבה בתוך הר הגעש הזה מגיע לסיומו היום".

"אני מספר באלבום הזה על האהבה שלי, על החששות שלי, על הקושי להשאר אמיתי, לא להתמכר למרדף,
לנסות לשנות, גם אם זה לא מגיע עם מחיאות כפיים בקצה".


.
עמדי סיפר שלפני כמה חודשים הוא לקח הפסקה מהכל כדי לסדר את המחשבות לקראת ההמשך - גם כדי לתת לחוויות חדשות להיכנס פנימה, וגם כדי ללמד את עצמו להנות ולהתרפק לרגע על ההצלחה.

עמדי גם שיתף את עוקביו שעכשיו, אחרי שהאלבום יצא, הוא מתכוון להמריא למסע לטיפוס אחד ההרים הגבוהים בעולם. עמדי לא כתב באיזה הר מדובר ולמה דווקא עכשיו, אבל פוסט שעלה בעמוד הפייסבוק של עמותת 'מתנת חיים' סיפק את התשובה.