טל שמידט בכנס הגדול
טל שמידט בכנס הגדולערוץ 7

ביום רביעי שעבר התקיים בירושלים כנס גדול של טל שמידט, מאמנת בגישה טיפולית, ובהשתתפות הרבנית ימימה מזרחי.

הכנס היה יריית הפתיחה לרישום למחזור השישי והשביעי של בית הספר לאימון בגישה טיפולית, ובמהלכו העבירה טל שמידט, מנהלת בית הספר, את הנשים הרבות שהגיעו לכנס שלושה תהליכים פנימיים מעולמות הטיפול והאימון.

אנחנו לפעמים רגילים לשמוע על "קורס משנה חיים" או "אירוע משנה חיים" אבל נראה, שלגבי לא מעט מהנשים שנכחו בכנס זה, זה אכן היה אירוע משנה חיים.

לטובת מי שלא נכחה בכנס, ועבור נשים שהיו בכנס ורוצות להיזכר באותם שעות מתוקות, קיבצנו תגובות חמות שהתקבלו מהמשתתפות בכנס.

מדריכת כושר לנשים מספרת בהתרגשות: "הגעתי לפה בהשגחה, שמעתי איזה כמה מילים שנגעו בי, ואמרתי לעצמי שאני אבוא לראות מהם ה"כלים" הללו שטל מדברת עליהם. הכנס היה מפנק ברמות, מכל הבחינות, התחושה שאתה מרגיש ברגע שאתה נכנס, הכלים שאתה מקבל כאן, אני לא ידעתי עד כמה אני זקוקה למשהו, ועד כמה אני כמהה למשהו. מהכלים שהיו פה בכנס, ומההסתכלות הזו פנימה, רק בכנס, מצאתי. מצאתי את עצמי, בעוד זווית, גיליתי כלי שאני רוצה אותו בחיים. תודה לטל, ותודה לה' שזימן אותי לפה".

כמה נשים שיתפו בהודעות אישיות שהגיעו למערכת, אחת מהן, אדריכלית במקצועה כתבה: "היה מעצים ממש, אני חושבת שזה היה אחד הימים היותר משמעותיים שהיו לי בחיים!"

אשה נוספת פירגנה גם על הצד המקצועי, אך לא רק: "היה כנס ברמה מקצועית, כמו בחברת הביטוח שאני עובדת בה… החשיבה על כל פרטי, העוצמה הפנימית שחוויתי - היו שווים את ההשקעה ביום הזה, קיבלתי את החיים שלי במתנה, אני לא אותו בנאדם אחרי היום הזה, תודה מליון פעם!"

אם במקרה פספסת את הכנס, יש שידור חוזר! טל שמידט, מנהלת בית הספר לאימון בגישה טיפולית, ומי שהעבירה את הכנס מקיימת אימון לייב במוצ"ש בשעה 21:00

באחד הראיונות עם צוות ערוץ 7 סיפרה טל, שגם במפגשים הדיגיטליים הללו, ניתן לחוש את האנרגיה הגבוהה ה'חשמל' באוויר, מהסיבה הפשוטה - כשאשה מצליחה להתחבר פנימה ולהיפגש עם מקום פנימי בנשמה שלה - מיד מתגלה פרץ של אנרגיה חיובית שנותן כח לפעולה.

באימון לייב הקרוב, תעביר טל את שלושת הכלים שלימדה בכנס, מדובר על כלים לבנות את מפת החיין הפנימית שלך, כלים לקבלת החלטות ולקיחת אחריות על העתיד של החיים שלך, וכלים להתמודדות עם המחשבות והרגשות השליליים שמפריעים לנו בדרך להגשים את חלום חיינו.

אם את רוצה לנצל 100% מהאנרגיה של הנשמה שלך - את מוזמנת להירשם לאימון לייב של טל שמידט שיתקיים במוצ"ש בשעה 21:00.