בכנס הנשים שהתקיים שבוע שעבר בירושלים, בהשתתפות מאות נשים שבאו כדי לחוות מסע של אימון בגישה טיפולית ויצאו נרגשות מלאות בכוחות למלאות את היעוד שלהם בחיים.

אחד הרגעים המרגשים בכנס היה עלייתו המפתיעה לבמה של אברך ירושלמי, בעלה של בוגרת המחזור השלישי של בית הספר לאימון בגישה טיפולית של טל שמידט. הוא סיפר שבמשפחה שלו לא מאמינים באימון רגשי וכדומה "מקסימום רטלין…". מכל מקום ככל שחלף הזמן, והוא שמע מאשתו על התוכן העמוק והפרקטי שהיא לומדת הוא התחיל להתרשם. עם הזמן, בני הזוג התנסו בעצמם את כל הכלים שלמדה אשתו בבית הספר לגישה טיפולית.

"מאד נהניתי מהתוכן, ראיתי שהתוכן לא בא לשנות אותך אלא לתת לך להיות מי שאתה ואת האומץ לממש אותם. אני חושב שיש פה משהו מעבר, שבאמת נותנים לך לממש את הכוחות שלך ומסייעים לך לעבור ממקום למקום".

האברך סיפר מה האירוע שגרם לו לשנות את התפיסה שלו לגבי הלימודים שבית הספר של טל שמידט:

"יום אחד אשתי חזרה מהלימודים, אחרי שלמדו על 'שיחת חלום' ותירגלה עלי את הכלי הזה.מאז אני יכול לומר שבאמת מאד הערכתי, ראיתי בעצמי איך שהלימודים נותנים לך כיוון, לא סתם לעשות הלוך חזור אלא לממש את הכוחות שלך באמת".

"שיחת חלום" היא אחד הכלים שטל לימד בכנס, והולכת ללמד שוב בשידור חוזר לייב בזום במוצ"ש הקרוב במפגש הזה טל הולכת להעביר מסע פנימי את כל מי שתירשם ותהיה מוכנה להביא את עצמה למפגש:

"במפגש אני אצא למסע על כל אחת מהנוכחות" משתפת טל: "ניגע בחלום הכי פנימי של החיים שלהן, מה שכל אחת מרגישה בעומק הלב שהיא יכולה לעשות ולפעול טוב בעולם. נגיע לצומת הדרכים שתאפשר לנו לקבל את כל העוצמות לבחור באמת שלנו, בנשמה שלנו. נראה ברור מהם הקולות המחלישים שעלולים להפריע לנו בדרך, וניתן להם מענה מדויק בהווה וגם לעתיד. אני מאמינה שכל אשה שתביא את עצמה לאימון LIVE שאעביר במוצ"ש - תקבל כלים שילכו איתה לכל החיים, עם הרבה כוחות ותעצומות נפש להיות מי שהיא באמת, לגלות 100% מהנשמה שלך!"