השער של הגיליון ה2000
השער של הגיליון ה2000צילום: צילום מסך

העיתון הדיגיטלי 'שחרית' המופץ מדי בוקר בדואר האלקטרוני לעשרות אלפי מינויים, חוגג את הגיליון ה-2000 עם ברכות משורה של פוליטיקאים ואישי ציבור.

בין המברכים: השרים יצחק גולדקנופף, מיכאל מלכיאלי ושלמה קרעי, ח"כ בני גנץ, סגני השרים יעקב טסלר ומשה אבוטבול, ח"כ אברהם בצלאל, וראשי הרשויות משה ליאון, רונן פלוט ויוסי דגן.

ראש מוסדות 'חוט של חסד' הרב שלום ארוש הצטרף למברכים ואמר: "סיפרו לי שמידי שבוע מפרסמים דיבורי אמונה ועבודת ה' מכלל המשפיעים, וגם אני זוכה שמפרסמים מתוך השיעור שלי את הדברים שנאמרו בשיעור. שמחתי לשמוע שיש בזה זיכוי הרבים לעשרות אלפי איש. יהי רצון שהקב"ה ישפיע עליכם שפע גדול ברוחניות ובגשמיות ונזכה במהרה לביאת הגואל ברחמים אמן".

יו"ר יהדות התורה השר יצחק גולדקנופף חשף כי הוא קורא קבוע של העיתון: "כקורא נאמן של עיתונכם, אני מוצא שהוא עונה על כל הפרמטרים של עיתון חרדי, ומסקר את הנעשה והנשמע בהוגנות, אמינות ובמקצועיות רבה, תוך כבוד אמיתי לגדולי הדור ולומדי התורה".

שר הביטחון לשעבר בני גנץ אמר: "תקשורת היא דבר מאוד חשוב בחברה דמוקרטית, בכל המגזרים וקבוצות המשנה, זה מביא לציבור את מה שקורה ומספר את זה בשפה שהוא מבין. אני מתרשם שיש בכם גישה ממלכתית שמכבדת את כל הגופים שאתם מסקרים ואני מברך אתכם על כך".

ראש עיריית ירושלים משה ליאון כתב בטור שפורסם בעיתון: "'שחרית' אינו עוד סתם עיתון, הוא עיתון שמביא בשורה תקשורתית חדשה. לא עוד ייצוג של קבוצה מסוימת, אלא כלי תקשורת המשרת נאמנה את המגוון הרחב והמדהים של הציבורים והקהילות החרדיות בישראל. הצלחתכם היא הצלחת כולנו".

שר הדתות מיכאל מלכיאלי הצטרף לשר גולדקנופף וסיפר כי גם הוא קורא קבוע את העיתון: "אחרי אלפיים ימים שבהם מופיע אצלי במייל כל בוקר עיתון שחרית, אני יוכל לומר בוודאות שהאיכות ניצחה. 'שחרית' פורח ועולה ולא מפסיק להפתיע ולחדש ולעניין את קהל הקוראים".