הפגישה בעפולה
הפגישה בעפולהדוברות המפלגה

כחלק מההכנות במפלגת הציונות הדתית לבחירות המונציאפליות בכל רחבי הארץ נפגשו השבוע שר הקליטה והעליה אופיר סופר ומנכ"ל המפלגה יהודה ולד עם מ"מ וסגן ראש עיריית עפולה חביב פרץ וצוותו.

בפגישה סוכם כי פרץ, מוותיקי המפד"ל והבית היהודי מצטרף למפלגת הציונות הדתית ויוביל מטעם המפלגה את הרשימה הדתית לאומית במועצת העיר תוך חיבור של קהלים ומגזרים נוספים והמשך השותפות הקיימת שנים רבות בעיר בהובלתו.

מוקדם יותר היום לאחר פגישות עם נציגי הציונות הדתית בהרצליה ונתניה נפגש ולד גם עם ראש ישיבת 'נתיבות ישראל' וראש מוסדות "אורות התורה" בבת ים, הרב דוד חי הכהן.

בעיר בת ים מתכוונים במפלגה בברכת הרב להריץ רשימה ציונית דתית למועצת העיר. לאור ההצלחה בבחירות הארציות פועלים כבר תקופה ארוכה במפלגה להריץ נציגים בכל רחבי הארץ יחד עם ולד מובילים את המהלך סמנכ"ל המפלגה יונתן גולן ומנהל התחום המונציפאלי דוד אביקר.

מנכ"ל המפלגה יהודה ולד אמר: "אנו פועלים בכל רחבי הארץ לאחד את כלל הכוחות לרשימה ציונית דתית אחת בבחירות המקומיות בערים השונות. אני מברך את חברי חביב פרץ שמוביל במשך שנים במסירות ובמקצועיות את הציבור הדתי לאומי בעיר עפולה ומאמין שיחד נוכל לקדם את העיר ולעשות טוב לתושביה.

חיזוק הקשר בין ההנהגה הארצית וההנהגה המקומית זו משימה חשובה מאין כמותה שתסייע לנו לבנות תשתית מנהיגות מקומית חזקה שתפעל יחד עם השרים וחברי הכנסת למען תושבי ישראל בכל מרחבי ארצנו", סיכם ולד.

ולד ביחד עם הרב דוד חי הכהן
ולד ביחד עם הרב דוד חי הכהןצילום: דוברות המפלגה