ליסה מארי פרסלי
ליסה מארי פרסליצילום: REUTERS/Mario Anzuoni

ליסה מארי פרסלי, בתו היחידה של אגדת הרוק אלביס פרסלי, הלכה הלילה (שישי) לעולמה בגיל 54 לאחר שלקתה בדום לב בביתה בקליפורניה וופונתה לבית חולים.

"בלב כבד אני מבשרת שבתי היפה ליסה מארי עזבה אותנו. היא הייתה האישה הכי נלהבת, חזקה ואוהבת שהכרתי".", אמרה אמה, השחקנית פריסילה פרסלי, בהצהרה שפורסמה בכלי התקשורת.

מוקדם יותר הובהלה פרסלי לבית החולים ואושפזה ביחידה לטיפול נמרץ כאשר מחובר לגופה קוצב לב זמני והיא נתונה בתרדמת יזומה. הרופאים נאבקו על חייה מספר שעות, ללא הצלחה.

אתר הבידור TMZ דיווח כי עוזרת הבית של פרסלי היא זו שמצאה אותה מחוסרת הכרה בחדר השינה בביתה. בעלה לשעבר של פרסלי, דני קיאו שעמו היא מתגוררת, ביצע בה פעולות החייאה טרם הגעת הפרמדיקים.

רק לפני מספר ימים, בלילה שבין שלישי לרביעי, נכחה פרסלי עם אמה בטקס פרסי גלובוס הזהב, שבו זכה השחקן אוסטין באטלר בפרס לשחקן הראשי הטוב ביותר בסרט דרמה, על תפקיד אלביס פרסלי בסרט "אלביס" של הבמאי באז לורמן.

פרסלי נולדה ב-1 בפברואר 1968 לאלביס ולפרסילה פרסלי בממפיס שבטנסי. לאחר שהוריה התגרשו, היא התגוררה עם אמה בלוס אנג'לס.

לפרסלי ארבעה ילדים: שניים מבעלה הראשון דני קיאו, והתאומות הרפר ופינלי מבעלה הרביעי מייקל לוקווד. פרסלי הייתה נשואה בעבר גם לזמר מייקל ג'קסון ולשחקן ניקולס קייג'.