רכבי יד שניה של חברת טרייד מוביל
רכבי יד שניה של חברת טרייד מובילצילום: חברת טרייד מוביל

היום ישנן הרבה מאוד אפשרויות העומדות בפני כל מי שרוצה לקנות רכש או להחליף רכב קיים. למרות נוכחותן שלל הצעות של מסלולי ליסינג ומימון למיניהם עבור רכבים חדשים, תתפלאו לגלות שוק רכבי היד השנייה הוא הכדאי והמשתלם ביותר עבור הצרכן, וגם בו תוכלו ליהנות ממסלולי מימון נוחים והטבות שונות.

חברת טרייד מוביל ידועה ומוכרת כאחת מחברות ציי הרכבים המובילות בארץ

שגיב מגר, מנכ"ל חברת טרייד מוביל מקבוצת דיין – מסביר שכיום החברה החליטה לקדם את שוק הרכבים מיד שניה ולהנגיש אותו בצורה נוחה יותר לצרכן, על מנת לשמר ולהצדיק את הכדאיות בבחירת רכב יד שניה על פני רכב חדש מחברה.

טרייד מוביל מציעה ללקוחות מגוון מסלולי עסקאות משתלמות מאוד. שגיב משתף כי החברת עורכת באופן תמידי מחקרי שוק על פיהם בוחנים את מכלול הפרמטרים החשובים ביותר ללקוח המתעניין ברכישת רכב בארץ, ומתכננים את השירות וההצעות בהתאם. לאחרונה החברה העלתה לאוויר אתר חדש עם ממשק שאין שני לו בארץ בשוק רכבי יד שניה.

בזכות העובדה שטרייד מוביל מצליחה להיות מספר צעדים קדימה לפני אחרים בזירה הדינאמית של שוק הרכבים הדינאמי, היא מסוגלת לעמוד בסטנדרטים הגבוהים שהיא מציבה לעצמה ולקהל הלקוחות, ולהציע לצרכנים הצעות כדאיות ומשתלמות באמת.

חברת טרייד מוביל ממקמת את עצמה במרכז העניינים עבור הצרכן, והיא בין החברות היחידות בארץ המחזיקה ציי רכב מבעלות פרטית, במגרשים מסודרים המציעים שירות אמין ומקצועי. אם אתם בוחרים לרכוש רכב מטרייד מוביל, דעו כי אתם בידיים טובות שכן היא אחת החברות המובילות בעולם לרכבי יד שניה ואף למכירת רכבים חדשים. התנהלות מקצועית ושירות מוקפד לכל לקוח ולקוחה, מציבים אותה כחברה מספר אחת בענף.

טרייד מוביל מחזיקה מבחר גדול של מותגי רכב מיד ראשונה בעלות פרטית, ומקפידה על צי רכבים שמורים ברמה גבוהה במצב טוב מאוד ועם קילומטראז' נמוך כך שהלקוחות יוכלו לקבל את העסקה הטובה ביותר ברכישת רכב. כאן אפשר למצוא רכבים יד שניה שהם האפשרות הקרובה ביותר לרכב חדש מבחינת מצבם. גם מבחינת תשלום החברה מציעה פתרונות מימון וביטוח בתנאים משתלמים במיוחד.

טרייד מוביל
טרייד מובילצילום: חברת טרייד מוביל

מדוע משתלם יותר לקנות דרככם רכב על פני רכב חדש מחברה?

"עלויות רכבים יד 2 מבעלות פרטית תמיד יהיו נמוכות יותר מאשר ההוצאה הכרוכה ברכישת רכב חדש. זו נקודה שחשוב להתייחס אליה, בסופו של דבר יש פה עניין של כדאיות כלכלית ועלות מול תועלת. כמו כן צריך לזכור שרכב חדש מחברה יסבול מירידת ערך משמעותית שלמעשה זה מתבטא קדימה לעתיד בהפסד כלכלי עבור הרוכש.

ההתמחות שלנו בחברה היא במכירת רכבים מיד שניה, כאשר עיקר המלאי בנוי מידיים ראשונות פרטיות עם אחריות מורחבת, השבחה קפדנית ומגוון מסלולי מימון נוחים ואטרקטיביים.

כאשר בונים עבור הלקוח הצעת ערך בצורה נכונה ונבונה, שמשלבת מימון אטרקטיבי יחד עם אספקה מידית זה יוצר חבילה של מוצר + שירות מנצח עבורו.

כך שכאשר הלקוח ששואל את עצמו מה עדיף – רכב חדש במסלול ליסינג או רכב יד שניה.
הוא גם יצטרך לשאול את עצמו מה עדיף - רכב חדש עם צפי אספקה ארוך מאוד (במקרים מסוימים אף למעלה מחצי שנה) או רכב יד שניה באיכות וברמה גבוהה עם מסלולי מימון אטרקטיביים ובאספקה מידית.

מעבר לכך, תחת קבוצת טרייד מוביל פועלות חברות הליסינג שלנו ת.י.ר וליסקום המציעות עסקאות ליסינג וכלי רכב חדשים כחלק מהצעת הערך המלאה של הקבוצה, כך שמי שזקוק לפתרון מימון או מעוניין בליסינג, בהחלט יכול לקבל את השירות הזה דרכנו, ובאופן הטוב ביותר."

מה מציעה הפלטפורמה הדיגיטלית של טרייד מוביל? מה היא מחדשת למשתמש?

"החלק החדש באתר מאפשר חיפוש, איתור, בחינה והזמנה של רכבי יד שניה אונליין ברמה היקפית. מדובר באפשרות יוצאת דופן שנותנת דגש על שקיפות מלאה מול הלקוח. כל רכב יוצג באתר בהתאם לכל המסננים הרלוונטיים - יצרן, דגם, ק"מ, שנתון, בעלות ויד, ושאר הפרמטרים העיקריים.

דבר החשוב מאוד הוא שאנחנו דואגים שיהיו עד 20 תמונות שונות של הרכב מכל זווית אפשרית, כך שיוצגו ללקוח תמונות אמתיות שישקפו את מצבו של הרכב, לרבות המקומות שבהן גם יש ריג'קטים כמו שריטות שפשופים או מכות קלות. אנחנו מעוניינים להראות את הרכב בדיוק כפי שהוא.

הלקוח יוכל לראות גם בדיקת רכב מהימנה ועדכנית. כמו כן יהיה ניתן לשריין רכב ולבצע את תהליך הרכישה אונליין באתר. מדובר בדבר שאף חברת ציי רכבים יד שניה לא עשתה עד כה.

אנחנו רוצים ליצור את העתיד כדי להיות כפי שעושות ענקיות הרכב בארה"ב. ברגע שהחברה שלנו עובדת בשקיפות מלאה מול הלקוחות, קניית רכב יד שניה אונליין תתאפשר ללא כל בעיה, אם אנשים קונים ריהוט יקר ברשת אין סיבה שלא ירכשו רכב. אנחנו חושבים שביצוע רכישות גדולות אונליין זה כבר עניין ששוק רכבי היד השנייה בארץ מוכן אליו, ואנחנו החלטנו להיות החלוצים בנושא."

כיצד אמור להתבצע תהליך רכישת הרכב דרך האתר?

"כאשר הלקוח יראה את הפרמטרים ואת זוויות הרכב השונות, וידע בדיוק באיזה סניף הרכב נמצא לטובת אספקה מידית הוא יוכל לבצע רכישה בטוחה ומאובטחת דרך האתר. כרגע החלק הזה עוד בעבודה. אני מאמין באפשרות לשריון רכב ובהמשך נדאג גם לאפשר תהליך רכישה מלא קל ונוח ככל שיתאפשר, גם את הרכב נדאג להביא עד ללקוח. שירות מקצועי ומסור לטובת הלקוח, זה הבסיס מבחינתנו.

חשוב לציין שתרבות הצריכה המסורתית עדיין אתנו, ואנשים עדיין מגיעים למגרשים וקונים רק אחרי מראה עיניים. יחד עם זאת אנחנו מבינים שהעולם צועד קדימה בצעדי ענק, ולכן אנחנו מתאימים את עצמו לרוח התקופה. זיהינו כי הסיבה לכך שאנשים עדיין מעדיפים לכתת רגליים, טמונה בעיקר בביטחון שהלקוח זקוק לו בעת הרכישה. ולכן החשיבות של הצגת המידע און ליין, כולל בדיקות וההיסטוריה של הרכב היא נדבך עיקר בכל הקשור לשינוי בחשיבה .

לכן החלטנו לשדרג את האתר ולקדם אותו בצעדי ענק, וכעת האתר שלנו מהווה פלטפורמה נעימה בהרבה שמנגישה בצורה טובה את מלאי החברה ללקוחותינו.

אנחנו מציעים שימוש נוח בעזרת סנן המאפשר לפלח את סוג הרכב לפי סגמנט (קטגוריה), לפי תקציב ואפילו לפי החזר חודשי מועדף. כמו כן, טרייד מוביל מעודדת חדשנות ולכן אנחנו החברה הראשונה בענף לחשוף את המחירים של הרכבים באתר."

מדוע כדאי לקנות דווקא בטרייד מוביל רכב יד שניה?

"אנחנו שמים דגש רב על אמינות ושקיפות, אלו הקווים שמנחים את החברה שלנו. בשוק של יד 2 לא כולם נחשבים אמינים ואפילו ההפך. אצלנו הלקוח יודע שיש 'אמא ואבא' לעסקה, השירות שניתן אצלנו הוא באמת יוצא מן הכלל.

אנחנו מציבים את הלקוח בפרונט ורוצים שיצא עם חווית קנייה חיובית. לכן גם יצרנו את חבילות ההטבה, המימון, הביטוח והאחריות השונות, הכל מתוך שאיפה לבסס אצל הלקוח את הערך המוסף ולא רק במסגרת המשא ומתן על המחיר.

במלאי ניתן למצוא רכבים מיד ראשונה פרטית, עם ק"מ נמוך, רכבים שעברו השבחה במכונים שלנו תוך בדיקות קפדניות ולא רק אסתטיות. יש לנו צוותים מקצועיים שמתעסקים בזה ברמה קפדנית ביותר. לקוחות רבים חוזרים אלינו בזכות הנקודה הזו.

מה הערך המוסף של טרייד מוביל?

"טרייד מוביל מציעה חוויה ייחודית של ONE STOP SHOP, הכל במקום אחד ותחת קורת גג אחת ובאספקה מידית. הלקוח שמחפש רכב ופונה ללקוח הפשוט ביד 2 , צריך לקוח בחשבון שעליו לברר לבד על המימון לרכב, לבדוק את הרכב בכוחות עצמו, לבדוק היסטוריית טיפולים, לברר עבר ביטוחי ולקחת את הסיכון שלא יתקלקל גם משהו אחרי הקניה.

כאשר לקוח מגיע לטרייד מוביל הוא קונה בשקט ומבטיח לעצמו תהליך רכישה משתלם, אמין ונוח. אנחנו נותנים אחריות מורחבת, התחייבות שלנו לבדיקת הרכב, היסטוריית טיפולים מלאה, השבחה של הרכב, טיפול בהעברת בעלות ומימון לרכב – והכל במקום אחד!

למעשה בטרייד מוביל מקבלים הצעת ערך מנצחת הכוללת כלי רכב פרטי מיד ראשונה, שמור היטב, מושבח ותקין ומצד שני נוחיות ושקט של חברה חזקה ויציבה.

יצרנו חבילות משתלמות והרכבנו חבילות הטבה בשווי של עד 5000 ₪ לשימוש במגוון תחומים שלא כולם קשורים לעולם הרכב. בנוסף אנחנו מציעים ללקוחותינו חבילות בטיחות ומולטימדיה, הכוללות מערכות בטיחות מתקדמות כגון מובאון, מצלמות משכוללות ועוד.

אפשרויות אחרות הן הטבות עבור התקנת עמדות ביתיות לרכבים חשמליים, חבילות טיפולי רכב כגון החלפות צמיגים וכדומה. אנחנו לחלוטין מאמינים בחוויית קניה ושירות מיטבית עבור הלקוח. חשוב לנו להעניק ערך מוסף בצורת שירות מסור ותנאים משתלמים וכדאיים ביותר ברכישה.

היכן נמצאים הסניפים שלכם עבור מי שמעוניין להגיע?

"כיום טרייד מוביל בארץ מפעילה חמישה סניפים והם ממוקמים בגלילות, פתח תקווה, חיפה וראשון לציון. כל הפרטים באתר החדש שלנו".

לאתר החברה – טרייד מוביל