העדכון יהיה זמין בכל העולם, לרבות ישראל
העדכון יהיה זמין בכל העולם, לרבות ישראלצילום: אינסטגרם

אינסטגרם מציגה היום (ה') שורה של עדכונים וכלים חדשים לרווחת בני ובנות נוער בפלטפורמה.

מצב שקט: במטרה לעודד אנשים לקבוע גבולות בריאים לשימוש בפלטפורמה, כשמצב זה מופעל עוקבים וחברים יראו שהפרופיל נמצא במצב שקט, ההתראות יושתקו, ויישלח מענה אוטומטי לכל הודעה ישירה (DM).

אינסטגרם תנתב באופן אקטיבי בני ובנות נוער להפעיל מצב שקט אם הם מבלים זמן רב באינסטגרם בשעות הלילה. העדכון יושק תחילה בבריטניה, בארה"ב, בקנדה, באוסטרליה, בניו זילנד ובאירלנד, ועשוי להתרחב בהדרגה למדינות נוספות בקרוב.

כלים חדשים לשליטה בהמלצות תוכן: אנשים יוכלו כעת להסתיר מספר של תכנים ב-Explore בו-זמנית, והפלטפורמה תמליץ פחות על תכנים דומים. בנוסף, אינסטגרם תרחיב את כלי ה-Hidden Words (שאיפשר עד כה להסתיר תגובות והודעות שמכילות ביטויים מסוימים) כך שאנשים לא ייחשפו להמלצות שיכילו מילים, ביטויים, אימוג'ים או האשטגים מסוימים. העדכון יהיה זמין בכל העולם, לרבות ישראל.

כלי פיקוח נוספים להורים: מעתה, הורים יקבלו התראות אם בני הנוער שלהם ישנו את הגדרות הפרטיות של החשבון, או אם הם יחסמו חשבון אחר. העדכון יהיה זמין בכל העולם, לרבות ישראל.

ברשת החברתית אמרו כי ''אינסטגרם תמשיך לשתף פעולה עם צעירים, הורים, מומחים ומחוקקים כדי להעניק לאנשים חוויה חיובית ויותר שליטה בפלטפורמה, ותמשיך לעמול על פיתוח עדכונים חדשים שיסייעו בשמירה על הבטיחות והרווחה שלהם''.