ימים טובים הוא סינגל ראשון מתוך אלבום שני של יערה סנדק, אם לשישה, זמרת ויוצרת שעלתה לישראל בחודשים האחרונים ומתגוררת כעת בנתיבות. המעבר שלה לחו"ל כבר מגיל צעיר, מחזיר אותה כעת לישראל "מעבר לקידום המוזיקה שלי, היה לי חשוב לבוא לכאן, רציתי שילדיי יחוו את הרוחניות, את ההוויה של ארץ ישראל.

ימים טובים הוא שיר שמדבר על תקווה, "לזכור למה אנחנו מחכים. ניסיתי להכניס לשיר את הרגשות שלי, הגעגוע והצפייה למשהו טוב. להאמין שיהיה רק טוב. בלי עצבות או ייאוש ולדעת שאנחנו חיים את השגרה שלנו, וצריך להאמין שגם אם לא רואים את האור כרגע - לדעת שימים טובים יגיעו".

"באתי לארץ כדי לקדם את המוזיקה שלי" אומרת יערה, "לפני כשנתיים התחלתי את הקריירה המוזיקלית שלי, לשיר ולהקליט". זה קרה ברגע אחד, בעת שטסה למקומות אקזוטיים ומגשימה את חלומותיה. "הבנתי שמותר לי להשקיע גם בעצמי. אמא לשישה ילדים, שלא תמיד את שמה את עצמה במרכז, והיה לי מאד קשה לעזוב אותם, כדי להגשים את החלומות שלי ובעיקר את עצמי".

הקליפ הייחודי צולם ברובו בחו"ל, באחד מאיי הוואי האקזוטיים מאווי. מדובר בהר הגעש הכבוי הליאקלה שהוא כה גבוה עד שמי שעומד שם, נראה כאילו הוא צף מעל העננים. ההר נמצא בתוך פארק לאומי גדול, ממנו יוצא כביש המקשר את הפארק אל הפסגה המתנשאת לגובה של 11 אלף רגל מעל האדמה. הבחירה בלוקיישן הזה, קשורה לשיר עצמו: "השירה שלי היא משהו רוחני: לתת את זה בעולם הגשמי, זה אפשרי וזה בידיים שלי, אני מצליחה לעשות את זה. הגאולה כאן מוחשית, ונועדה להזכיר לי שגאולה יכולה להיות גם גשמית, בעצם, לתת תקווה שזה עוד שניה כאן.

ההופעה האחרונה שלה בארה"ב הייתה בט"ו באב, שם היא בחרה לשיר את ימים טובים. "רציתי להשאיר משהו לפני שאני הולכת - לחברות שלי, לקהילה, לומר להם שלא יפחדו ממה שקורה בחיים, לפעמים יש קשיים, לא לאבד תקווה לדעת שימים טובים באים".