להיות שם בשבילם
להיות שם בשבילםצילום: יח"צ

פרויקט 252 ממשיך להפתיע, ומפיק כנס זום ייחודי להורי רווקים ורווקות. בכנס ישתתפו המאמנת לחתונה חיה ממן והמנחה להעצמה אישית, תמר ניזרי.

"הורים רבים למחפשי זוגיות מוטרדים מהעובדה כי אינם יכולים לעזור לילדיהם בתחום מציאת הזוגיות", אומרת ניזרי, "אך זו לא כל האמת: ישנם פנים רבים להשתתפות ולאמפתיה, ובכנס הזה נוכל להתעצם בכלים הרגשיים הטובים ביותר על מנת להמשיך ללוות את הילדים שלנו באותה סבלנות ושמחה בה נהגנו בהם עד כה".

הכנס הייחודי יתקיים במוצ"ש הבא פרשת 'בשלח' (4.2) בשעה 20:00, ויעסוק כולו בקשרים בין הורים לילדיהם המתמודדים עם רוווקות מתמשכת: "על אף העובדה כי רווקים ורווקות רבים אינם גרים בבית בשלב זה של חייהם", אומר גבי דניאל מנהל התוכן של פרויקט 252, "ברור שהרווקות שלהם משפיעה גם על ההורים. הגיע הזמן לתת גם להם את הכלים הנכונים להתמודדות עם האתגר הזה".

המאמנת לחתונה חיה ממן, המלווה רווקים ורווקות במסעם אל החתונה הנכספת, מעבירה סדנאות להורות מעצימה, במיוחד עבור הורים לילדים בתקופת הרווקות: "אני מרגישה שזו האחריות שלנו כחברה, להבין את המורכבות שבמציאת זוגיות היום. אין ספק שהורים רוצים לעשות הכל עבור ילדיהם על מנת למצוא זוגיות טובה ולהתחתן, אך לפעמים דווקא מתוך רצון טוב וכנה הם מעמידים בסכנה את מערכת היחסים הטובה שבנו עם ילדיהם לאורך השנים. יש דרכים 'לעזור בלי לחפור', להבין, להקשיב ולהיות שם בשבילם, על ידי אמון ורגישות".

הכנס הייחודי יתקיים כאמור במוצ"ש בשלח(4.2) בשעה 20:00, ללא עלות. הצטרפו גם אתם וקבלו את מפת הדרכים לניהול מערכת יחסים טובה ונעימה עם ילדכם בתקופת הרווקות. להרשמה מהירה לחצו כאן>>