שירת מלאך
שירת מלאךצילום: יח"צ

היועצת למבקשי זוגיות שירת מלאך תנחה ביום שלישי (31.1) כנס ייחודי לרווקות בלבד, שיעסוק בהעצמת הנשיות והאינטימיות דווקא בתקופת הרווקות.

"כל מי שמבקשת למצוא זוגיות צריכה לעבור תהליך מבחורה לאישה", אומרת מלאך, "אך זו טעות לחשוב שהתהליך הזה תלוי רק בחתונה. להיפך - ככל שתקדימי לעבור אותו בשלב מוקדם יותר בשנות הרווקות, כך תתעצם הנשיות שלך אחרי הנישואין".

נושא האינטימיות הנשית הפך בשנים האחרונות לבוער במיוחד, בעקבות דחיית גיל הנישואין אצל בחורות רבות. יועצות בתחומי ההלכה וההעצמה הנשית, מתמודדות עם מגוון רחב של שאלות בתחום זה. מלאך, המצויה בתחום היעוץ לרווקים ורווקות במשך שנים רבות, נוטה להעצים את הלך הרוח הנשי והיכולת הפנימית לחוות את הנשיות ואת יופיה כבר בשנות הרווקות, על מנת להכיר את המהות הנשית הייחודית, ולשמוח בה.

"מהי האנרגיה הנשית שלך?" שואלת מלאך, "מיהי אשה עבורך? מה את מרגישה שאת נכנסת לרכב ויושבת לצד הבחור שאיתו את נפגשת הערב? את מתכווצת? את רגועה? ככל שתרבי לשאול את עצמך את השאלות האלו תכירי לעומק את היכולות הנשיות שלך".

הערב הייחודי יתקיים כאמור ביום שלישי (31.1) בזום, ללא עלות. אם הנושא מעניין אותך אל תפספסי את ההזדמנות! הירשמי עכשיו וקבלי מגוון עצום של כלים רגשיים להכוונה לזוגיות בריאה ומאושרת.

להרשמה מהירה לחצי כאן>>