סיבים אופטיים
סיבים אופטייםצילום: ISTOCK

חברת HOT תאפשר שדרוגי מהירויות העלאה חדשות ללקוחות הסיבים ותשדרג את מהירות ההעלאה הקיימת ללקוחותיה באופן יזום ועל ידה, ללא כל עלות מצד הלקוח. את המהלך ילווה קמפיין שיעלה החל מהיום בערב בכיכובה של גל גדות, הפרזנטורית של החברה.

במסגרת הגדלת המהירויות תשדרג החברה את המהירויות (UPLOAD) ללקוחות הסיבים: לקוחות עם מהירות העלאה של 30 מגה ישודרגו אוטומטית למהירות העלאה של 100 מגה. לקוחות עם מהירות העלאה של 60 מגה ישודרגו אוטומטית למהירות העלאה של 100 מגה. לקוחות במהירות העלאה של 100 מגה ישודרגו למהירות העלאה של 250 מגה העלאה.

לאחרונה ערכה החברה סקר בקרב לקוחות, בו נראתה באופן ברור מודעות גבוהה להעלאה (למעלה מ-70%) וגם העדפה ברורה של לקוחות בבחירת חברת תקשורת שתספק מהירות העלאה גבוהה.

צביקה שיינפלד המשנה למנכ"לית: "HOT גאה להיות חברת התקשורת הראשונה בישראל שמשדרגת באופן אוטומטי את כל לקוחות הסיבים למהירות העלאה גבוהה, תוך חווית שימוש עוצמתית וחדשנית. עם מהירויות מוגברות מגיעות גם מגוון אפשרויות מוגברות, ואני שמח שבאפשרותנו לשדרג את לקוחותינו באופן יזום וללא עלות וכן לתת מענה לצורך שעולה ביתר שאת למהירות העלאה גבוהות".