בעמדת השידור של ערוץ 7 מתארח יו"ר ארגון 'להב"ה', בנצי גופשטיין ומתייחס להמשך המשפט המתנהל נגדו באשמת עידוד טרור.

כבר בפתח הדברים מציין גופשטיין כי אחד הסעיפים הכלולים בכתב האישום נוגעים לדברים שאמר בחתונת בתו, ומאז "כבר יש לי נכד והוא בן 8. כלומר, כבר עברו תשע שנים ועדיין הפרקליטות מתעסקת בזה. היה פיגוע ואנחנו ראים ילדים בגילאי 9 ו-10 שתומכים ברצח הזה, אנחנו רואים בהרבה מקומות ערבים שתומכים בפיגוע ואתם מתעסקים איתי בדברים מ-2012-2013?".

לדבריו "הפרקליטות חייבת להפנים שיש כאן שינוי. אנחנו מצילים בכל יום בנות מהתבוללות והם מטריחים אותי ממשפט למשפט, לתת עדויות שאף אחד לא היה עומד עליהם לדין, וערבים שאומרים דברים פי אלף חמורים יותר הם לא מתעסקים איתם".

באשר לאופן בו מתנהל השר לביטחון לאומי, איתמר בן גביר, מול גל הטרור, אומר גופשטיין כי הוא ובן גביר אינם מחזיקים בהכרח באותן דעות, ולטעמו יש פתרון אחד למציאות בשטח, אך לא ניתן לעשות זאת "כי הבג"ץ נגדנו וראש הממשלה נגדנו ושר הביטחון נגדנו, אבל כשהשר לביטחון פנים ביקש לעבור בית אחר בית כדי לבדוק שאין נשקים, אומרים לו שאי אפשר לעשות את זה, אז אם אי אפשר לאסוף נשקים בלתי חוקיים אז מה אתם כן יכולים לעשות?".

גופשטיין מעיר כי "אם היו חושבים שביצהר יש נשקים בלתי חוקיים היו מקיפים את כל יצהר ונכנסים בית אחר בית, אז תעשו את זה גם שם. תנו את הכוח לשר איתמר בן גביר כדי שיוכל להביא פתרון לטרור הזה".

באשר לפעילותו היומיומית להצלת בנות מהתבוללות, מספר גופשטיין כי כל פיגוע מחדד אצל הבנות את הבנת המציאות. "הן נמצאות בבית של המשפחה הערבית ורואות אותם שמחים וחוגגים על האירוע. הן אומרות שזה יכול היה להיות במשפחה שלי. לכן אחרי כל פיגוע אנחנו מקבלים גל של פניות. אני קורא לבנות האלה, אל תחכו לפיגוע הבא, תעזבו אותו עכשיו, כשאתן מכירות אותו כי אחר כך זה יכול להיות מאוד מאוחר".