מיזם הילדים של פולארד מגיע לשני מיליון ש"חללא

אמש (שלישי) לקראת ערב הגיע יהונתן פולארד לחמ"ל המיוחד שהקימו הפעילים בירושלים ושיתף אותם בתחושותיו כלפי הפעילים והתורמים הרבים שלקחו חלק בקמפיין.

"אני רוצה להודות לכם מעומק ליבי על המאמצים האדירים שלכם למען הקמת את המרכז החינוכי הזה לזכרה של אסתר. כפי שאתם יודעים, אנשים רבים עמדו לצידה של אסתר במאבקה להשיב אותי הביתה, כעת כולנו יחד התגייסנו כאן להמשיך את דרכה ולדאוג לחינוך של היהודי הדור הבא", אמר פולארד לפעילים והוסיף, "כפי שהעם היה זה שהביא אותי הביתה כך בזכותכם עם ישראל הניח היום את היסודות למרכז ילדי אסתר".

פולארד הוסיף וציין את פעילותם המסורה של מאות השגרירים שהגיעו לכנסי ההכנה לקמפיין ופעלו יום יום מביתם בנחישות רבה כדי להביא להישג של גיוס סכום הכסף העצום.

"כעת, לאחר שנטעתם את היסודות, האחריות שלי היא למצוא שותפים גדולים ראויים נוספים, שיחד איתם ועם עמותת אביב התורה שלקחה על עצמה חלק משמעותי במימון הקמת והפעלת המרכז, נוכל להתחיל את הקמתו בהקדם האפשרי".

"מרכז ילדי אסתר" שאותו מקים יהונתן פולארד ישלב חינוך יהודי איכותי לגיל הרך עם תכניות ופעילות בשעות אחר הצהריים בהן ישתתפו כ-500 ילדים מדי שבוע.

לבקשתו של פולארד הוחלט כי אתר הקמפיין יישאר פתוח למען מי שרצה לתרום לקמפיין וטרם הספיק, ובכך לסייע בדרך להשלמת הסכום המלא הדרוש להקמת המרכז.

עדיין לא תרמתם? הזדמנות אחרונה