גיבורה בהפתעה
גיבורה בהפתעהיחצ פילם האוס

בשולי עיר המשאלות חיה מגי דיקינס, וומבט רגזנית אשר נותרה עצבנית על העולם לאחר שתאונת חפירה טרגית גרמה להעלמות בן זוגה, כעת היא חיה חיי בדידות ומחפשת אחריו.

בעת חיפוש אחר שוקולד בסופר הקרוב, מגי מפסיקה קטטה בין חבורת דובי קואלה וכיסנאי דואה בעזרת כוחה האֵימְתָני, סוויטי, כיסנאי דואה בעל אובססיה לגיבורי-על, נדהם מיכולות הקרב של מגי, בעידודו של סוויטי, מגי לוקחת על עצמה את הכינוי "קומבט וומבט", והופכת להיות לוחמת פשע ידידותית אך אימתנית אשר כובשת את לבבות אנשי העיר במהרה.

למרות זאת, לא כולם שמחים לקבל לחיקם את לוחמת הפשע החדשה ומהר מאד היא מוצאת את עצמה מול לוחמי הפשע הוותיקים בעיר, "סופר עוף", קזואר מעט מתנשא אך בעל יכולות. זומם תוכנית אשר תגרום למגי להתרסק על הפנים, בזמן שהיא נלחמת מול סופר עוף, היא מגלה מזימה גדולה אשר עלולה להכניס את העיר כולה לסכנה מיידית. ביחד מגי ועוזרה הנאמן, סוויטי, הכיסנאי הדואה, צריכים לגלות את האמת ולהציל את העיר במרוץ כנגד הזמן.

התרגום לעברית של רון ינאי והסרט עם עדי ארד, דני מוגיה, עמית יוסבוביץ, יובל בינדר, הילה שדה, יונתן בנימין, נופר אליהו, אילנית גרשון, כרמל דגן, נועה טבצניק, אייל אברהם, מיכאל אור, מתי צור, ניר ברק, גדי לוי, מורן סופר, נעמה שטרית, פז פרל, איתן רדושינסקי.

ואיך אמרו הילדים בסוף הסרט? סבא- זה כל כך מרגש, מלמד שמאד נהנינו. תודה. מהנה, מלמד ושנון.