אצטדיון דוחא שבסכנין. המשחק יידחה שוב?
אצטדיון דוחא שבסכנין. המשחק יידחה שוב?צילום ארכיון: פלאש 90

משחקי הכדורגל בסכנה. הערב (שני) אמורה לעלות אל כר הדשא באצטדיון שבנתניה, האלופה ומוליכת הטבלה מכבי חיפה לקיים את משחקה במסגרת המחזור ה-21 מול הפועל חדרה.

באותה שעה צפויה להתקיים סערה גדולה שתלווה ברוחות עזות במהירות של 70 קמ"ש על פי ההערכות החזאים. על פי החשש, חפצים רבים עשויים לעוף באוויר ובכך להוות סכנת חיים של ממש עבור אוהדי הכדורגל באצטדיון וכל מי שישהה בחוץ בזמן הסערה.

בינתיים במנהלת הליגות בכדורגל אמרו כי המשחק יתקיים כסדרו וכי האחריות על קיום האירוע הינו בכפוף להחלטת משטרת ישראל ולפיקוד העורף.

גם משחקי הליגה השניה, הליגה הלאומית שאמורים להיערך הערב נמצאים בסכנת ביטול, כאשר הפועל אום אל פאחם אמורה לארח באצטדיונה החדש את מכבי פתח תקוה ואילו הפועל עפולה אמורה לארח את עירוני טבריה באצטדיונה.

מי שהמשחק ביניהן עשוי להידחות פעם נוספת בשל תנאים קשים אלו הפועל באר שבע ובני סכנין שהמשחק ביניהן כבר נדחה לפני שלושה שבועות בשל תנאי דשא קשים לאחר גשם רב שפגע בכר הדשא, ומשחק ההשלמה שאמור היה להתקיים מחר באצטדיון דוחא שבסכנין עשוי להידחות פעם נוספת בדיוק בשל אותה סיבה - גשם רב שלא יאפשר את קיום המשחק באצטדיון שבסכנין.