ילדים עם טלפון סלולרי. אילוסטרציה
ילדים עם טלפון סלולרי. אילוסטרציהצילום: istock

נותנים לילד לשחק בטלפון את המשחק האהוב עליו לפני השינה? זה עלול לעלות לכם ביוקר.

קית' סטונהאוס, תושב מישיגן, החליט לתת לבנו מייסון בן ה-6 "לשחק משחק אחרון לפני השינה" בטלפון הנייד שלו. זמן קצר אחר כך החלו לפתע שליחים ממסעדות לצלצל בפעמון הדלת ולהביא משלוחי מזון גדולים ממסעדות רבות באזור.

בדיקה קצרה העלתה כי הילד בן ה-6 ניצל את "זמן האיכות" עם הטלפון הנייד של אביו על מנת להיכנס לאפליקציית Grubhub להזמנת מזון, והזמין כמויות גדולות של אוכל ממסעדות שונות באזור. בסופו של דבר עלה "המשחק" של הילד בטלפון בחשבון של לא פחות מאלף דולר, על אוכל שהילד הזמין דרך האפליקציה.

בראיון שהעניקה לסוכנות הידיעות AP סיפרה אמו של מייסון, קריסטין, כי בעקבות המצב הלא נעים אליו נקלעו יצרו איתם קשר נציגים של האפליקציה והציעו להם כרטיס מתנה בשווי אלף דולר, על מנת לסייע להם לכסות את תשלום הזמנת המזון שביצע בנם.

"החברה גם שוקלת להשתמש במשפחה שלנו בקמפיין קידום מכירות מקוון", סיפרה קריסטין. ומה היה בתפריט הענק שהזמין מייסון בן ה-6 שהסתכם במזון באלף דולר? סלטים, שווארמה, פיתות עם עוף, צ'יפס, כריכים ועוד. "זה היה כמו משהו מתוך מערכון של 'סאטרדיי נייט לייב'". אני עדיין לא ממש מוצא את זה מצחיק, אבל אני יכול לצחוק קצת עם אנשים על זה כעת. זה הרבה מאוד כסף, וזה די בא משום מקום", סיפר קית' סטונהאוס לאתר Mlive.com.