מיכל וולשטיין
מיכל וולשטייןצילום: יח"צ

בחורות רבות מתמודדות עם מתח ודאגה בחיפוש אחר הזוגיות וככל שעובר הזמן, נדמה כי המרחק בין הרצוי למצוי הולך וגדל.

'האם אני בדרך הנכונה?', 'האם אני יודעת מהי הדרך לקדם את עצמי?', ו'מה צריך לעשות כדי למנוע אכזבות כואבות?', כל אלו הן שאלות שניתן לפתור בקלות, לדברי וולשטיין. גם אם לעיתים נדמה כאילו כולן מחפשות את אותו בחור חכם, נאה ובעל חוש הומור, המציאות שונה לחלוטין.

"בחורה אחת תרגיש בנח עם בחור יוזם ומארגן", אומרת וולשטיין, "ובחורה אחרת תהיה נינוחה רק עם גבר קשוב ומתעניין. אם לא תדעי איזה מהם באמת יתאים לך ולזוגיות שאת רוצה לבנות, איך תדעי למצוא אותו? בכנס נוודא שאת צועדת בדרך הנכונה".

הכנס הייחודי יתקיים כאמור בזום וללא עלות, על מנת שכל מי שמחפשת זוגיות תוכל לקבל את הכלים הנכונים לדייק את עצמה, ולכוון את צעדיה באופן שיקדמו אותה לזוגיות שתמיד חלמה לקבל. הכלים הרגשיים בשיטת וולשטיין מביאים להתנהלות נכונה ורגועה יותר ומונעים אכזבות מיותרות.

"הסדנא הזו מרתקת, כי אנחנו הולכות לקבל בה את הכלים הטובים ביותר למגנט את בן הזוג המתאים לך ביותר", אומרת מיכל, "זה הזמן להכיר את התכונות שחייבות להיות בבן הזוג שלך, ואת אלו שרק נראות כאלה, כדי שתמצאי את הזוגיות המדויקת ביותר עבורך".

בכנס הייחודי שיתקיים כאמור ביום א (12.2) בזום ללא עלות, תחשוף וולשטיין את המסלול המדויק להגשמת חלום הזוגיות המאושרת שלך, בדרך הישירה והפשוטה ביותר. להרשמה מהירה ללא עלות, לחצי כאן >>