ליווי רגשי. אילוסטרציה
ליווי רגשי. אילוסטרציהצילום: ISTOCK

לאחרונה תחום הליווי של רווקות לחתונה מתפתח מאוד, למרות הביקוש שהולך וגדל ישנו מחסור במאמנות מקצועיות בתחום לכן החליטו במכון 'עומק הקשר' לפתוח קורס מיוחד לנשות מקצוע בתחום האימון והטיפול שיכשיר אותן להיות מאמנות בשיטת 'עומק הקשר'.

במכון פיתחו שיטת אימון ייחודית הבנויה על שילוב של כלים מעולם האימון יחד עם כלים מעולם הטיפול; בזכות הצלחת השיטה, נוצר ביקוש רב למאמנות שבידיהן תעודה ממכון 'עמוק הקשר'. כאשר רוב בוגרות המכון השתלבו בתחום הליווי לרווקות וחוות הצלחות ב"ה .

בכנס וירטואלי מיוחד לנשות מקצוע, חושפת מייסדת המכון נחמה ביטקובר איך בנויה שיטת האימון, וכיצד כל אשת מקצוע יכולה לשדרג את היכולות ולהוסיף לארגז הכלים שלה את השיטה המיוחדת של 'עומק הקשר' שעזרה למעל 1,000 בנות להתחתן ולהקים בית.

הערב הפתוח יתקיים במוצאי שבת יח' אדר בהשתתפות הרב שמואל אליהו שמלווה את המכון מיום הקמתו, פאנל מקצועי של מאמנות לחתונה בוגרות מכון 'עומק הקשר' בו הן יספקו הצצה למאחורי הקלעים של עולם האימון, השחקנית והיוצרת חנה כהן אלורו בשיח כנה על התמודדויות שבדרך לחופה ומנהלת מכון 'עומק הקשר' נחמה ביטקובר בשעתיים עמוסות בידע מעשי וכלים שיוכלו לשמש אותך כבר בשיחת ייעוץ הבאה.

"הכנס מיועד למאמנות ומטפלות שרוצות להתרחב לתחום שיש בו שליחות גדולה" אומרת נחמה "כל מי שרוצה ללוות רווקות ולהיכנס לתחום שיש בו ביקוש גדול וגם סיפוק אדיר מוזמנת להכיר מבפנים את עולם האימון לרווקות ולגלות את מפת הדרכים איך להוביל בנות משלב הרצון ועד לחופה".

הירשמו עכשיו לכנס המרתק שיתקיים במוצאי שבת י''ח אדר באדר (11.3) בשעה 20:30 בזום. ההשתתפות ללא עלות>>