אין גיל לאהבה: בגיל 100 אברהם החליט שהגיע הזמן להתחתןדוברות רבני צהר

לאברהם נוחם ישנו סיפור יוצא דופן. משירותו בהגנה ועד הבית הגדול ביישוב ענתות שבו הוא מציג את שלל ציוריו המרשימים והפסלים המיוחדים אותם הוא מכין ברוח התנ"ך כבר כ-45 שנים.

אחרי שנים של זוגיות עם בלה הצעירה ממנו בשנים רבות ושתי ילדות שנולדו בשנות השבעים לחייו החליטו אברהם ובלה שהגיע הזמן למסד את הקשר, כדת וכדין.

השניים פנו לארגון רבני צהר על מנת שיסייעו להם לקדם את נושא החתונה.

לאחר לבטים ודחיות של קרוב לשנתיים, בין היתר בגלל הקורונה, הגיע הרב אהרן רוזנבאום מצהר לחתן את בני הזוג המאושרים אברהם ובלה, בחצר בית כנסת קטן במעלה אדומים ביום שישי האחרון, בשבוע בו ציין אברהם יום הולדתו המאה.

הרב אהרן רוזנבאום שחיתן את הזוג מטעם צהר סיפר: "אברהם ובלה המקסימים בחרו להתחתן חתונה צנועה ומיוחדת, ימים ספורים לאחר יום הולדתו המאה של אברהם. הזוגיות המיוחדת והאוהבת שלהם הקרינה על הצעירים מהישיבה התיכונית ומישיבת ההסדר במעלה אדומים שבאו לשמח ולשמוח איתם".

"זכינו להכיר אותם וללוות אותם מתחת לחופה באירוע שהיה מרגש מאוד והותיר את חותמו על הנוכחים, נוכחנו לראות כמה חשוב היה לזוג להינשא כדת משה וישראל, מאחלים לזוג אריכות ימים בבריאות איתנה עם הרבה אהבה ועוד שנים רבות של יצירה ועשייה", הוסיף הרב רוזנבאום.