חיה ממן
חיה ממןצילום: יח"צ

בני אדם תמיד מוקסמים מסיפורים. הם עוזרים לנו להבין את העולם סביבנו, להתחבר אחד לשני, ואפילו לעצב את האמונות והערכים שלנו. אבל האם היכולת לספר סיפור טוב יותר לעצמנו - באמת יכולה לשנות את המציאות? האם יש בכוחה להוות כלי משמעותי בבניית זוגיות מוצלחת?

במסגרת פרויקט 252 תתארח המאמנת לזוגיות וחתונה חיה ממן הערב (22.2), ותגלה מהי הדרך הנכונה להצלחה בדרך לזוגיות: "ברגע שנדע לזהות את התקיעות על ידי התבוננות ותשומת לב - נוכל לשנות את הסיפור שאנחנו מספרים לעצמנו, ולהפוך את מסע החיפוש לפשוט ומלא תובנות חיוביות".

אם בחור מספר לעצמו שזוגיות תמנע ממנו זמן אישי יקר, ובכך יצטרך לוותר על דברים חשובים - איך יוכל להתקדם בדייטים בצורה אפקטיבית? על פי ממן, היכולת לספר לעצמנו סיפור טוב ומוצלח מתוך התבוננות פנימית - סטוריטלינג - במיוחד בתחום הזוגי, מאפשרת לנו להיות הכותבים של תסריט חיינו ולהגיע לפרקים חדשים שאנחנו מחליטים לכתוב ולחיות לפיהם.

"במקום להכניס את עצמנו לתבניות מצומצמות, ולהמשיך ללכת לאורן", אומרת ממן, "ניתן לכתוב לעצמנו סיפור חדש, שנוכל להאמין בו ובכך להיפתח לאפשרויות חדשות".

"כולנו סוחבים על עצמנו תרמיל על הגב", אומר מנהל התוכן של פרויקט 252 גבי דניאל, "ולעיתים קרובות הוא מלא חוויות שליליות. המאמנת האגדית חיה ממן תגלה לנו מחר איך לרוקן אותו בקלות, ולמלא אותו מחדש בסיפור של הצלחה".

המפגש יתקיים כאמור ביום ד' הקרוב (22.2) בזום, ומיועד למנויי פרויקט 252, במסגרת המפגש השבועי הקבוע. גם אתם מחפשים זוגיות ועדיין לא חברים בפרויקט 252? הצטרפו עכשיו ותהנו מתוכנית עשירה ומלאת תוכן, עם מיטב המרצים, המרצות, המאמנים והמאמנות. לפרטים נוספים לחצו כאן>>