בוגרות הקורס של עומק הקשר
בוגרות הקורס של עומק הקשרצילום: קולורדוס הפקות/ אליה טאובר

לאחר שמכון 'עומק הקשר' ליווה מעל 1,000 בנות לחתונה, יוצאים במכון בבשורה מרעננת לנשות מקצוע בתחום האימון והטיפול. אנשי המכון חושפים כיצד להיכנס לתחום המשגשג של ליווי בנות לחתונה ולהפוך למאמנת רגשית לחתונה בשיטת עומק הקשר.

מאמנות ומטפלות רבות שואפות להוביל בתחומן ולהעניק לעולם את הטוב שלהן, אך עקב כך שהשוק רווי במטפלות ומאמנות, רבות מהן לא מצליחות למלא את הקליניקה למרות השקעה של אלפי שקלים בלימודים והיותן מאמנות מוכשרות.

ובנקודה הזאת למכון 'עומק הקשר' יש יתרון גדול, השיטה של המכון זוכה לפופולאריות רבה עקב ההצלחה המטאורית שלה, והביקוש למאמנות בוגרות המכון רק הולך ועולה, לכן זו הזדמנות נדירה למאמנות ומטפלות שרוצות להתמחות באימון רגשי לקראת חתונה בשיטה שעזרה למאות בנות להקים בית במקום שבו שיטות אחרות נחלו כישלון חרוץ.

להרשמה לקורס הכשרת המאמנות של מכון עומק הקשר לחצו כאן>

בקורס של מכון 'עומק הקשר' לנשות מקצוע, תשומת לב אישית לכל פרט ופרט בתהליך ההכשרה, ונותנים למאמנות ביטחון מקצועי לרדת לשטח ולהעביר בנות תהליכים עמוקים ומשמעותיים. במסגרת הקורס לומדות המאמנות כיצד לזהות ולאבחן את מקור החסמים וכיצד יש לפעול כדי לשחרר אותם, עם הכלים שבאמת יעזרו ויקדמו את המתאמנות שלהן למציאת בן הזוג, בקצב הנכון ותוך הכרות עם כוחותיה הפנימיים והקשבה לצרכים ולשאיפות של כל אחת מהן.

הקורס של נחמה מציע ארגז כלים מגוון והחומר מועבר בצורה ברורה ועניינית" אומרת שירה וייס בוגרת המכון, "אחד היתרונות הבולטים במכון 'עומק הקשר' זאת העובדה שכבר במהלך הלימודים אנחנו עושות סטאז', בחסדי שמיים שתי הבחורות שליוויתי במהלך הקורס התארסו וזה היה מרגש לראות איך הכלים הנפלאים בקורס עוזרים לרווקות להתחתן באופן מהיר" בקורס תלמדי את השיטות החמות בעולם האימון והטיפול, תוך תהליך אישי מעצים, בדרך להגשמת חלום להיות מאמנת רגשית, בע"ה כבר ממש תוך כדי הסטאז'.

"בקורס של 'עומק הקשר' שמים דגש על פרקטיקה עם כלים מדויקים" מסכמת בת ציון צחור בוגרת המכון "אני ממליצה לכל אחת שאוהבת ללוות בנות לקראת החתונה להצטרף לקורס של נחמה, וליהנות מפרנסה שהיא שליחות מרגשת".

להרשמה לקורס הכשרת המאמנות של מכון עומק הקשר לחצו כאן>