רותי לבייב יליזרוב, מייסדת ‘שעשני אישה’, התראיינה אתמול (שלישי) בעמדת ערוץ 7 בכנס ירושלים של העיתון בשבע וערוץ 7 שהתקיים במלון VERT בבירה.

לבייב לא חשבה לרגע לעצור, גם אחרי המתקפה שחטפה במסגרת "סערת הנידה" מאנשים כדוגמת גיא פינס. כעת, הארגון שייסדה פתח בשורת אירועים בערים שונות בארץ.

"אנחנו מגיעים לכל עיר עושים שמה הדרכה לבלניות ומארגנים ערב נשים, שהוא ערב מדהים ומרגש", אמרה לבייב לערוץ 7. "אנחנו גם לומדים בו וגם צוחקים בו, ערב שבו גם אני מרצה על סוד התשוקה היהודית, וגם הרצאה של ד"ר איריס בראון, שהיא סקסולוגית ומדברת על כל הנושא של זוגיות, ובסוף יש מופע סטנדאפ של ליטל שוורץ. יש לזה ביקוש. היינו סולד-אאוט לאירוע הראשון שלנו בחדרה תוך כמה שעות בודדות".

לאחר שסערת הנידה שככה, ללבייב היה פנאי להסתכל לאחור ולהבין שהקמפיין לעידוד שמירת טהרת המשפחה שחטף את המתקפה, הצליח ובגדול. "מה שקרה זה שאנחנו באנו להעלות את המודעות לנושא הזה וזה הצליח ביג טיים", סיפרה. "כל המדינה דיברה על זה. נושא מספר שתיים מחופש בגוגל היה נידה. אני חושבת שבעצם הרבה אנשים מאוד הופתעו מזה שנשים כמו מירי כהן ושי מיקה, נשים שהן משפיעניות ומוכרות לכל אחד, שהן לא שומרות תורה ומצוות, הן לא נשים דתיות, אבל הן סיפרו שהמסורת היהודית וטהרת המשפחה זה משהו שמאוד קרוב לליבן. להרבה אנשים זה היה קצת הלם".

כשנשאלה אם במבט לאחור הייתה עושה משהו אחרת היא השיבה: "ממש לא. אני חושבת שהכל נעשה בצורה מדויקת. הקב"ה סובב את כל הדבר הזה וזה יצא בדרך הכי מדויקת והכי טובה שיכולה להיות".

לפני שנים מעטות הופתעה משפחת לבייב לגלות כי יש אדם הקורא לעצמו סיימון לבייב, ומתחזה ליהלומן הקשור למשפחתו של אביה, המיליארדר היהודי לב לבייב. "אני חושבת שהיום כבר כולם יודעים שסיימון לא קשור אלינו", אמרה רותי לבייב. "אנחנו כרגע בתהליכים משפטיים איתו, מקווים שהעניין הזה כבר יוכרע אחת ולתמיד. הגשנו קובלנה פלילית וכרגע זה בבתי משפט בין עורכי הדין. אנחנו לא כל כך מעורבים בזה, אנחנו משתדלים להתעסק בדברים של אור ולא בחושך".