בוגרות הקורס של 'עומק הקשר' התכנסו לספר כמה מהחוויות והרשמים מהקורס עצמו ומהמקום אליו הוא מוביל.

טלי שטרן, מאמנת להתפתחות אישית, מספרת על אחת המתאמנות אצלה שהגיעה במגמה ברורה ונחושה, להתחתן. "גיליתי אוצר. בחורה מדהימה. חיזקנו את הביטחון וברוך ה' בפגישה האחרונה היא בישרה שהיא התארסה".

"יש פה תורה", מגדירה היועצת החינוכית גילה שלוסברג, את הקורס והתובנות העולות ממנו. "זו תורה שמלמדת דרך, ובא לי לומר לכל רווקה שאני רואה שיש לי תורה ללמד אותך, שיטה להגיע בעזרת ה' לחופה וקידושין".

על האווירה בקורס עצמו מספרת המאמנת רותי סספורטס: "הארווירה הייתה מאוד מאוד מקבלת ומאוד מכילה. לא הרגשתי טיפת שיפוטיות וביקורתיות, תחושה שניתן לשאול ולומר כל מה שרוצים".

חולמת להיות שותפה בבניית בתים? גם את רוצה להיות חלק מנס גדול של בית מלא אהבה? כאן מתחילים! כנס מקצועי ומרגש, עם נחמה ביטקובר, הרב שמואל אליהו, וחנה כהן - אלורו בשידור חי במוצ"ש י"ח אדר. הכנס ללא עלות >>

היועצת החינוכית ומדריכת הכלות שרה בולג מוסיפה ומגדירה את המאבק על בניית הבית היהודי כ"מלחמה הגדלה ביותר שיש בדור שלנו", כלשונה. "אנחנו צריכים לגייס כוחות ולהיות בזה, לעזור". ספורטס מחדדת: "המטרה היא שנצליח ליישם את זה, להתקדם ולעזור לכמה שיותר רווקים ורווקות. זו הבשורה המדהימה".

גילה שלוסברג משוכנעת שלו הייתה היא עצמה לומדת את כל מה שידוע לה היום טרם חתונתה שלה "הרבה בעיות של תחילת הנישואים היו נפתרות".

טלי שטרן מציינת את חשיבות הליווי שמקבלות הלומדות במהלכו על מנת להתקדם ולהעצים את היכולת לסייע ולרכוש עוד ועוד כלים לסייע לעוד ועוד רווקים ורווקות. "יש כאן כלים אוצרות ונעימות. זו בשורה, מתנה גדולה וגאולה גדולה".

להרשמה לכנס שיתקיים בי"ח אדר עם נחמה ביטקובר, הרב שמואל אליהו, וחנה כהן - אלורו לחצו כאן>>