שרה אברמוביץ
שרה אברמוביץצילום: צור חיימוב

הגעתם לפגישה עסקית, התלבשתם יפה, הכנתם מצגת ועשיתם אין ספור חזרות בבית. וכל זה כדי להסביר למה אתם טובים. ומה הכי חשוב לכם? עם איזו תדמית אתם הולכים להגיע לפגישה.

הרבה יועצים עסקיים ממליצים לנו ליצור תדמית, לפי איך שאנחנו רוצים להיראות, תדמית כזו היא כמו לבוש של תחפושת מודעת שאנחנו שמים על עצמנו.

תדמית שקרית? לא מחייב אבל יש עוד סוג של תדמית - תדמית שבנינו בתוכנו כילדים, כזו שעוזרת לנו, כמו לבוש מגן, שמא ניפגע או נעלב. לעיתים זו תדמית שמבקשת למלא חסרון של חום ואהבה. התדמית הזאת היא לרוב סוג של תרמית, היא לא מסייעת לנו, ולרוב היא גם מונעת מאיתנו ליצור קשר אמיתי. זה יכול להיות בבית, בעבודה וגם בזוגיות. אנחנו חושבים שמתאים לנו מקום עבודה מסויים או זוגיות מסויימת ולכן אנחנו רוצים להתאים את התדמית שלנו אליו.

במסגרת פרויקט 252, תעביר ברביעי הקרוב (1.3) המאמנת לחתונה שרה אברמוביץ, הדרכה שתעזור לנו לגלות את הפערים האלה: "תוכלו לגלות את התדמית שמונעת מכם ליצור קשר אמיתי", מציינת אברמוביץ', "נקבל כלים להפוך את אש התרמית לאש תמיד". אברמוביץ' אומרת "נלמד איך לקלף את הכיסויים שמפריעים לנו, ולהגיע לקשר מתוך פנימיות אוהבת". אברמוביץ' מדגישה "זו הדרך הבטוחה למפגש נעים, מהנה עם סיכוי גדול ליצירת קשר טוב ומוביל לזוגיות מאושרת".

גם אתם רוצים להתחתן בקלות ובמהירות? מוזמנים להצטרף לאלפי המנויים בפרויקט 252 ולחוות את הדרך לחופה בצורה כייפית ופשוטה. להצטרפות ישירה לחצו כאן >>