תמונה
תמונהפרויקט 252

זה קורה פעם בשנה: השבת השנתית של פרויקט 252 חוזרת. בשבת פרשת 'ויקהל-פקודי', ביישוב נוף איילון. במסגרת השבת הייחודית נבנתה תוכנית תוכן עשירה שתעניק למשתתפים כלים פרקטיים לחיפוש הזוגיות שלהם, וגם פעילויות כיפיות באווירה נפלאה שיעזרו לשבור את הקרח, ולמצוא זוגיות.

כחלק מהתוכנית יתקיימו מעגלי היכרויות בהנחיית המאמנות נורית שכטר ושרה וייץ מארגון 'עין טובה', וסיור באזור עם ד"ר מרדכי ברוייאר. גם סעודות השבת המפנקות לא יעסקו רק באוכל, ויהיו הזדמנות למפגש באווירה נינוחה.

גבי דניאל, מנהל התוכן של הפרויקט, מסביר שהביקוש הגיע ממש מהקהל: "לאור ההצלחה בשבת הקודמת, הגיעו אלינו המון פניות שנקיים עוד שבת". דניאל מוסיף כי "השבת אנחנו עושים שיתוף פעולה עם 'עין טובה' שכבר הפיקו 16 שבתות שמהן יצאו 32 חתונות, כן ירבו".

"המטרה שלנו במהלך השבת היא שכולן יספיקו להכיר את כולם", מוסיף הרב יוסף אליהו, מייסד ארגון 'עין טובה', "זאת הסיבה שאנחנו מגבילים את מספר המשתתפים ל-20 בנים ו-20 בנות בלבד".

האם כל אחד יכול להצטרף לשבת?

"חשוב לנו מאד שהמרקם של הקבוצה יהיה זורם, אחיד ואנשים יגיעו בראש הנכון. מניסיון העבר שלנו, ככה כל מי שמגיע ידע מראש שהקבוצה באמת בראש שלו, ויש סיכוי סביר שיפגוש שם בני זוג פוטנציאליים, לכן אנו עורכים ראיון טלפוני קצר עם כל מתעניין כדי לוודא שהוא אכן מתאים לסגנון המשתתפים."

השבת מיועדת לרווקים ורווקות דתיים בגילאי 24-33 ומספר המקומות מוגבל ל-40 בלבד. לפרטים והרשמה עכשיו כאן>>