הוא העמיס את ערימת הכיסאות לרכב ויצא לבסיס בשעה 04:30 לפנות בוקר, הוא לא חלם אז שיום אחד יהיו לו 12 עובדים, כמעט 300 מתנדבים ומחזור כספים שנתי של מעל 3 מיליון שקלים. טוב, מי שמכיר אותו יגיד שהוא כן חלם. חלם והגשים.

בתחילת הדרך הוא היה 'מפעל של אדם אחד', לבד, בתוך מערכת צבאית גדולה שהקפיד לאורך הדרך ללכת איתה יד ביד ולסייע איפה שצריך בתיאום עם הפיקוד בכל מקום.

לפני 10 שנים הרב פרץ איינהורן יצא לדרך והקים את עמותת צל"ש - צבא לשם שמיים, עמותה שנותנת כוח ומגבירה את הרוח בקרב החיילים בבסיסים ובשטח ומלווה את נשות החיילים הנשואים

בשיחה עם ערוץ 7 מתייחס הרב איינהורן, לתרומות וההישגים המשמעותיים שנעשו עד כה בעמותה.

דווקא עכשיו, נותנים לחיילים כוח >>>

גם המפקדים החילונים מבינים שסיום מסכת מגביר את המוטיבציה. הרב פרץ איינהורן עם חיילים
גם המפקדים החילונים מבינים שסיום מסכת מגביר את המוטיבציה. הרב פרץ איינהורן עם חייליםצילום: שמואל הס

"הציבור מכיר אותנו היטב ותורם לנו רבות", פתח הרב פרץ איינהורן. "מאז שהקומה העמותה הצלחנו להשפיע על כ-100 אלף חיילים שמקבלים חיזוקים מידי יום", מסביר לערוץ 7.

"בנוסף לכך, חילקנו יותר מ-200 אלף ספרי גמרא, משניות וחיזוקים באמונה", מספר פרץ. כמובן שעושים את זה לשם תורה ומצוות אז מצליחים ובגדול. מעל 5,000 סיומי מסכתות בגמרא ובמשנה, 1,000 קידושים בכל שנה. אגב, אנחנו מעלים חיילים לתורה בגיל שמונה עשרה, כאלו שלא חגגו בגיל 13. הפעילות שלנו לא נגמרת והיא תמשיך להתפתח עם הזמן", אומר לערוץ 7.

"יש לנו המון רכזי שטח – בדיוק כמו אלוף פיקוד בצה"ל", מספר יו"ר העמותה לערוץ 7. "החזון שלנו, שעד סוף השנה יהיו בכל פלוגה בצה"ל רכז צל"ש והכל על מנת לעטוף ולחזק את החיילים, הדבר הזה נותן כוחות", הוסיף.

דווקא עכשיו, נותנים לחיילים כוח >>>