הרב חיים דרוקמן
הרב חיים דרוקמןצילום: אולפני אתרוג

ערוץ יוטיוב חדש שהוקם לאחר פטירתו של זקן רבני הציונות הדתית הרב חיים דרוקמן, מלקט שיעורים ודברי תורה שאמר לאורך השנים.

תורתו של הרב דרוקמן נאספה לאורך השנים בכתביו ובספריו, וכן בשיעורים שהוקלטו בעת שלימד בישיבה הגבוהה "אור עציון". כעת צוות "הננו" שהוקם לזכרו של הרב עמל לאסוף את השיעורים המוקלטים לערוץ אחד שיכיל את תורת הרב דרוקמן כולה.

שיעורי הרב דרוקמן נמצאים בערוץ היוטיוב בצורה מסודרת, לצד קישור להורדת דפי המקורות בהם הרב השתמש בשיעור. לגולשים בערוץ עומדים פלייליסטים מסודרים לפי נושאים בהם שיעורי פרשת שבוע, מועדי ישראל, הקדמה לשיר השירים, יחס בין תורה למדע, תורת הרב קוק ועוד סדרות שיעורים נוספים שהרב העביר בשנים האחרונות.

הערוץ שעלה בימים האחרונים וזמין לציבור, כבר כולל בתוכו למעלה ממאתיים שיעורים, וכן סרטי הזיכרון שהוקרנו על הרב בעצרת ה-30 בבנייני האומה. צוות הערוץ עובד יום יום על העלאת מאות שיעורים נוספים. הערוץ יכלול בעתיד גם את סדרת "פניני חיים", סרטונים קצרים עם מסרים חשובים של הרב.

הקמת הערוץ הינה חלק מפרויקט הענק, "הננו – ממשיכים את השליחות", המרכז את תורתו ומורשתו של הרב. מעבר לערוץ היוטיוב צוות הערוץ מעניק אפשרות לקבל ישירות לוואטסאפ גיליונות 'פניני חיים – מדברי מורנו ורבנו סביב שולחן השבת'. צוות "הננו" מספר כי מטרת הפרויקט כולו: "לזכות את הציבור להמשיך את שליחותו של הרב".