טיפקס ב'מרדף'
טיפקס ב'מרדף'באדיבות כאן 11

השעשועון המצליח "המרדף" חוזר הערב לעונה שביעית, כשאל כיסא המגיש והמגשר בין המתמודדים לשני הצ'ייסרים איתי הרמן ומיכל שרון חוזר עידו רוזנבלום שהנחה את השעשועון במשך חמש העונות הראשונות.

לפרק הפתיחה נבחר ספיישל פורים היתולי ומוזיקלי, כשמול הצ'ייסר איתי הרמן תתמודד להקת "טיפקס" בהרכב מלא. בהצצה ששוחררה ניתן לראות את סולן הלהקה קובי אוז עומד מול הצ'ייסר איתי הרמן. האם הוא ידע לענות על השאלה איזו דמות בתנ"ך שתתה יין עד דלא ידע?

טיפקס ב'מרדף'באדיבות כאן 11

המרדף, המבוסס על הפורמט THE CHASE של רשת ITV, מציב ארבעה מתמודדים ידענים יחד נגד מפלצות הטריוויה, "הצ'ייסרים" – איתי הרמן ומיכל שרון, בקרב מהיר ומותח של ידע כללי. אם ישחקו בחוכמה יוכלו הארבעה לצבור כסף שעליו ישחקו במרדף הגמר. אם יצליחו לברוח מהצ'ייסר, הכסף יתחלק ביניהם. אם לא – הם ייצאו מהאולפן בלי כלום...

בעונה הזו ישתתפו מתחרים רבים מכלל החברה הישראלית, ובהם גם לא מעט ידוענים שינסו להראות ידענות מול הצ'ייסרים. בין המשתתפים העונה: יורם ארבל (המגיש המיתולוגי של "מי רוצה להיות מיליונר"), תומר הכהן (בן זוגה של נועה קירל), זוהר ישראל (כתב לשעבר בגיא פינס), דפני ליף, דן דן בולטין, דני בולר (המורה מהטיקטוק) נתי רביץ, מולי שולמן, יובל שדה, תומר שרון ורבים נוספים.

במהלך העונה ישודרו מספר פרקי ספיישל: ספיישל פורים עם טיפקס, ספיישל עצמאות עם הספורטאים האולימפיים – נעם גרשוני, עודד מכנס, ורד בוסקילה וטוהר אבוטבול; וספיישל סופרות עם יוכי ברנדס, שפרה קורנפלד, נעה ידלין ודורית רביניאן.