כנס בוטיק
כנס בוטיקעומק הקשר

בימים אלה נשלמות ההכנות לקראת הכנס המרתק לנשות מקצוע של מכון 'עומק הקשר', מייסדת המכון - נחמה ביטקובר - תחשוף בשידור חי את 7 הסודות שעומדים מאחורי שיטת העבודה של 'עומק הקשר', השיטה שעזרה למעל 1,000 בנות להתחתן.

במהלך הכנס ישיקו במכון מסלול הכשרה מיוחד לנשות מקצוע מתחום האימון והטיפול, מסלול בו הן יוסמכו ללוות בנות לזוגיות בשיטת 'עומק הקשר'. המסלול מיועד עבור נשות מקצוע שרוצות להיכנס לתחום המרתק והמבוקש של ליווי לחתונה ולשלב בין שליחות וסיפוק לפרנסה. במהלך תוכנית ההכשרה הייחודית יקבלו המשתתפות את כל הכלים והטכניקות על מנת שיוכלו לצאת לדרך כמאמנות רגשיות לחתונה כבר בשלבים הראשונים של התוכנית.

שרייני עכשיו מקום בכנס שיתקיים במוצ"ש הקרוב (יח' אדר) בשעה 21:00 בזום - ללא עלות >>

במהלך ההתמחות ילמדו המאמנות כיצד לבנות מפת דרכים לקראת החתונה, איך פותרים חסמים וכיצד לנהל קליניקה.

אחד הדברים החשובים ששמים עליו דגש במכון זה לימוד מקצועי איך לשווק את הקליניקה בצורה נכונה, פעמים רבות אנו רואים מאמנות מוכשרות נשארות כמעט ללא עבודה רק בגלל שהן לא יודעות איך לשווק נכון, לכן מכון 'עומק הקשר' הביאו לקורס יועצת שיווק שתעביר הדרכות איך למלא את הקליניקה ולשווק בצורה נכונה.

בכנס המיוחד ישתתפו מייסדת המכון נחמה ביטקובר, השחקנית והיוצרת חנה כהן אלורו שתספר על האתגרים בדרך לחופה, הרב שמואל אליהו ידבר על השליחות הנפלאה שיש למאמנות המלוות בנות בדרך לחופה ופאנל מרתק של בוגרות מכון 'עומק הקשר' בו הן יספקו הצצה לתהליכי העבודה שלהן עם בנות.

השמועה על הצלחת שיטת 'עומק הקשר' פרשה לה כנפיים ויצרה ביקוש רב למאמנות רגשיות בשיטת 'עומק הקשר', הביקוש הגדול יצר הזדמנות נדירה למי שרוצה להתמחות ולהיכנס לתחום האימון הרגשי לזוגיות.

שרייני עכשיו מקום בכנס שיתקיים במוצ"ש הקרוב (יח' אדר) בשעה 21:00 בזום - ללא עלות >>