אימון לחתונה
אימון לחתונהאייסטוק

מה הדבר שהכי חשוב לך בתור אשת מקצוע? בתור מטפלת או מאמנת? נכון! שתוכלי לתת מענה הולם ומקצועי לקהל היעד שלך. שתרגישי באמת משמעותית עבור מי שאת נותנת לו את כל הלב והנשמה.

ועוד דבר, את בוודאי כל הזמן רוצה להתקדם. אז זהו, יש לנו בשבילך הצעה שלא תוכלי לסרב לה. גם להתקדם וגם להיות כתובת משמעותית.

לכל הפרטים על המסלול הייחודי של עומק הקשר לנשות מקצוע - לחצי כאן.

גם להתפתח ולהתמקצע וגם להיות שליחה טובה. הגיע הזמן לעלות קומה ואפשר לעשות את זה בקלות!

מכון עומק הקשר פותח מחזור נוסף שמיועד לנשות מקצוע, למטפלות ולמאמנות, שרוצות לקבל עוד כלים שממש נוגעים בנקודות הכי עמוקות אצל רווקות. נקודת המוצא תמיד היא שימת דגש על הטוב הבסיסי של המתאמנת, על החוזקות והאיכויות שבה ומתוך כך מחזקים את הנקודות שחשוב לעבוד עליהן - חסימות, ביטחון עצמי, תדמית גוף, תפיסת זוגיות ועוד. ממש בהתאמה לכל בת ולצרכים שלה.

טל שטרן, בוגרת הקורס לנשות מקצוע ,מיטיבה לתאר: "גיליתי אוצר.. בחורה מ-ד-הי-מ-ה... עבדנו על חיזוק הביטחון... ובמפגש האחרון הבחורה בישרה לי שהיא התארסה!"

כמה מרגש לבוא עם כלים מקצועיים שמבוססים על ראיית הטוב במטופלת- מתאמנת שלך ולבסוף לראות בעיניים שהתהליך היה משמעותי עבורה והיא מתארסת!

אחד הכלים המשמעותיים שנלמדים בקורס הוא העבודה על מערכות יחסים - כשעל המתאמנת לשים לב במהלך האימון על מערכת היחסים שנבנית בינה לבין המתאמנת בהבנה עמוקה שיש בכוחה של מערכת יחסים בריאה ומתוקנת בין מתאמנת למתאמנת להוות דגם ותיקון למערכות יחסים בין אישיות בכלל ובפרט בתהליך של דייטים.

גילה שלוסברג, יועצת במקצועה ובוגרת גם היא של הקורס, מדגישה שהיא ממש מרגישה "שיש פה תורה שמלמדת דרך" היא רוצה לומר לכל רווקה "שיש שיטה של איך להגיע לחופה וקידושין בעזרת ה'!"

המטרה המרכזית של הקורס היא להכשיר מאמנות שבסופו של דבר עוברות תהליך מעצים עם הבנות הרווקות ומקנות להן כלים שמאפשרים להן להתמודד עם תהליך הדייטים שלהן ממבט אחר, עם כוחות אחרים. כלים שנותנים להן כח לצעוד בביטחון בדרך שלהן לחופה.

חשוב לציין שהקורס מקצועי ומובנה, מבוסס על ידע טיפולי נרחב ומאפשר לך- אשת המקצוע- להשיק בין הידע והניסיון שלך ,לתחום האימון הרגשי לקראת חתונה. ובקרוב מאוד, בעזרת ה', להיות כתובת משמעותית לכל כך הרבה בנות.

נשות המקצוע, בוגרות הקורס, מדגישות את האוירה הנעימה והמכילה בקורס, את הליווי הצמוד במשך הקורס ולאחריו והקידום המקצועי באמצעות הקניית הכלים המשמעותית והמגוונת .

המכון ליווה עד כה מעל 1000 בנות לחופה. השיטה של המכון, בהכוונתה של נחמה ביטקובר ראש המכון, מוכיחה עצמה כמשמעותית, מקצועית ואת יכולה להיות חלק מהמהפכה!

לכל הפרטים על המסלול הייחודי של עומק הקשר לנשות מקצוע - לחצי כאן.