כבר שנה שלישית שאורי גבריאל התגייס לקמפיין ההגרלה השנתית של עזר מציון.

גבריאל המשחק לרוב דמויות קשוחות בסדרות וסרטים אומר בחיוך, "נראה לי שאני הבן אדם המתאים להציע הצעה שלא יוכלו לסרב לה".

גבריאל מציין את המטרה החשובה של הקמפיין והעזרה לחולי סרטן, "אני חושב שמעבר לעזרה שעזר מציון נותן, הם נותנים גם הרבה עזרה נפשית בזה שיש מישהו שדואג לך ושדואג ורוצה בטובתך".

לחצו כאן, תרמו, הצילו חיים והיכנסו להגרלה הגדולה של עזר מציון

בסרטונים הצטלם גבריאל יחד עם הילד חזקי ובין השניים נרקם קשר מיוחד, "חזקי הוא פשוט ענק הענקים. הוא אישיות. יש לו אצילות נפש בלתי רגילה. היה פשוט כיף לעבוד איתו ולדבר איתו".

לחצו כאן, תרמו, הצילו חיים והיכנסו להגרלה הגדולה של עזר מציון

מרכב יוקרתי ועד טיסה זוגית לאפריקה

לצד הפרסים המסורתיים, כגון ₪160,000 עבור רכישת רכב יוקרתי ומבחר חופשות חלומיות בארצות הברית ובאירופה, בעזר מציון דאגו להגשים עבור הזוכים עוד מגוון רחב של חלומות.

ברכישת כרטיס תוכלו לסמן את אחד מהפרסים הבאים: 'משכנתא לשנה', הכוללת 2,500 ש"ח לחודש במשך שנה, לתשלומי המשכנתא, להחזרי חובות או לכיסוי ההוצאות השוטפות.

'ספר תורה משלכם' - ספר תורה מהודר שנכתב על ידי סופר סת"ם מוסמך וירא שמיים מבית 'מלכות וקסברגר' אותו אתם יכולים להקדיש לזכר יקירכם. זאת לצד מגוון פאות יוקרה, חבילות ריהוט לבית, טיסה זוגית לאפריקה, אלפי שקלים לרכישה במבחר חנויות ועוד הפתעות רבות נוספות.

לחצו כאן, תרמו, הצילו חיים והיכנסו להגרלה הגדולה של עזר מציון

ההגרלה הגדולה
ההגרלה הגדולהעזר מציון

בנוסף לכך, בארגון מעניקים תשורות מיוחדות ללא הגרלה עבור רוכשי החבילות. רכישת ה'חבילה הכדאית' תזכה אתכם ב-30 כרטיסים להגרלות הגדולות וכן בבונוס מיוחד - השתתפות חינם בהגרלת כספת מלאה שיכולה לזכות אתכם ב- 100,000 $! רוכשי ה'חבילה היוקרתית' יקבלו 100 כרטיסי השתתפות בהגרלות וכן מתנה לבחירה: סט סירי סולתם או 400 ש"ח למימוש ברשת גולף.

ומעל כולן ישנה את ה'חבילה החלומית', אשר תזכה אתכם ב-300 כרטיסים להגרלות וכן באחת משתי המתנות הבאות: שייקר עוצמתי מבית נינג'ה או זוג כריות ושמיכות פוך מבית 'פריד'.