כנס זום. אילוסטרציה
כנס זום. אילוסטרציהצילום: זום

עשרות נשות מקצוע מתחום האימון והטיפול השתתפו אמש (מוצ"ש) בכנס הוירטואלי של מכון 'עומק הקשר', במהלך הכנס שיתפה מייסדת המכון נחמה ביטקובר כיצד את יסודות שיטת האימון שעזרה למעל 1,000 בנות להקים בית.

מאז סיום המשדר החלו לזרום ל-'עומק הקשר' עשרות תגובות נלהבות ופידבקים מרגשים מהמשתתפות בכנס. במקביל מאמנות ומטפלות שהחמיצו את הכנס שלחו פניות למכון 'עומק הקשר' על מנת שיקימו משדר נוסף, במכון כמובן נעתרו בשמחה לבקשה והחליטו לקיים משדר נוסף "אימון רווקות לזוגיות זה לא רק פרנסה זה בעיקר שליחות", אומרת ביטקובר "לכן חשוב לנו להפיץ את הטוב הזה לכמה שיותר נשות מקצוע".

להרשמה ללא עלות לכנס לחצו כאן >>>

הערב (ראשון 12.3) בשעה 20:00 יתקיים כנס נוסף בזום, בהשתתפות הגברת נחמה ביטקובר שתשתף כיצד בנויה שיטת האימון של המכון, וכיצד כל אשת מקצוע יכולה לשדרג את היכולות ולהוסיף לארגז הכלים שלה את שיטת 'עומק הקשר', השחקנית והיוצרת חנה כהן אלורו בשיח כנה על אתגר הרווקות המאוחרת, במהלך הכנס יתקיים פאנל מקצועי עם המאמנות הוותיקות של מכון עומק הקשר, בו הן ישתפו מאחורי הקלעים של עולם הליווי לחתונה.

"מה שאהבתי בכנס, שנותנים שם תוכן פרקטי ולא תיאורטי" אומרת שרית אחת ממשתתפות הכנס אתמול "אני לקחתי כבר כמה דברים מהכנס שאני הולכת ליישם בעבודה שלי עם מתאמנות". ההשתתפות בכנס הוירטואלי הינה ללא עלות אך מספר המקומות מוגבל.

תחום הליווי לרווקות צובר בשנים האחרונות תאוצה במגזר הדתי והחרדי , וזו הזדמנות נדירה למאמנות ומטפלות להיכנס לתחום המבוקש ולעזור לבנות להקים בית "כל בחורה שמתחתנת בזכות הליווי זהו אושר אין סופי" מסכמת יעל בוגרת המכון.

לחצו כאן להרשמה לכנס שיתקיים הערב (12.3) ללא עלות >>